Skocz do zawartości

NGH GF 30ccm


semp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam ngh 38ccm, też 4T,nie mam zarzutów,jedyne co, to są wycieki z pokrywy zaworów.

 

Wymień uszczelkę . odkręć przeczyść i i skręć, U mnie wycieków nie zauważyłem.

Nawiasem mówiąc bardzo dobry motorek. NIe mam zarzutów co do pracy - spora kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień uszczelkę . odkręć przeczyść i i skręć, U mnie wycieków nie zauważyłem.

Nawiasem mówiąc bardzo dobry motorek. NIe mam zarzutów co do pracy - spora kultura.

W zasadzie nie pamiętam czy tam mam w ogóle uszczelke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacząłem docierać nowy silnik . Śmigło 17x8, obroty jakie uzyskał silnik 3800-ok 8000obrotów.Na razie silnik na niskich obrotach chodzi trochę nierówno, ale ma przepracowane 15 min..Krótki filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam GF38 - Normalnie wygląda kwestia części zamiennych - znaczna część jest na HK.

Jak czegoś brakuje to just-engines ale mają chore ceny lub

austars-model - mają ceny przyzwoite ale pojechali z cena przesyłki .. maja coś zwalone w systemie bo płaci się za chinapost czy inne tanie gówno a przesyłają dhlem.

I jest jeszcze polski dystrybutor (przedstawiciel) - tę informację dostałem od gościa z NGH z którym gadałem na skype.

Nawisem mówiąc w październiku gf38 i sądzę ze gf30 też zostały poprawione . m in zaczęli hartować wałek rozrządu (informacja od gościa). Nawiasem mówiąc ciekawie bo jak gościowi powiedziałem jakie mam kłopoty z wałkiem to z własnej inicjatywy wysłał mi za darmo 2 sztuki. Czekam aż przyjdą.

Żeby uprzedzić pytania - na zejściowych częściach krzywek grzybki popychaczy zaczęły "steplować" dziury. - A uszkodzenie początkowe krzywki nastąpiło najprawdopodobniej z mojej winy po niezbyt prawidłowo złożonym układzie popychaczy.

Pręt popychacza nie wszedł w gniazdo w klawiaturze i przy przekręceniu wskoczył powodując uderzenie które doleciało do krzywki robiąc lekki zadzior. Potem przy pracy się doklepywało.

 

Nawiasem mówiąc ten idiotyzm zrobiłem 2 razy. Co ciekawe to uszkodzenie nie wpływa na pracę silnika praktycznie. Wały wymieniłem bardziej dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GF38 - Normalnie wygląda kwestia części zamiennych - znaczna część jest na HK.

Jak czegoś brakuje to just-engines ale mają chore ceny lub

austars-model - mają ceny przyzwoite ale pojechali z cena przesyłki .. maja coś zwalone w systemie bo płaci się za chinapost czy inne tanie gówno a przesyłają dhlem.

I jest jeszcze polski dystrybutor (przedstawiciel) - tę informację dostałem od gościa z NGH z którym gadałem na skype.

Nawisem mówiąc w październiku gf38 i sądzę ze gf30 też zostały poprawione . m in zaczęli hartować wałek rozrządu (informacja od gościa). Nawiasem mówiąc ciekawie bo jak gościowi powiedziałem jakie mam kłopoty z wałkiem to z własnej inicjatywy wysłał mi za darmo 2 sztuki. Czekam aż przyjdą.

Żeby uprzedzić pytania - na zejściowych częściach krzywek grzybki popychaczy zaczęły "steplować" dziury. - A uszkodzenie początkowe krzywki nastąpiło najprawdopodobniej z mojej winy po niezbyt prawidłowo złożonym układzie popychaczy.

Pręt popychacza nie wszedł w gniazdo w klawiaturze i przy przekręceniu wskoczył powodując uderzenie które doleciało do krzywki robiąc lekki zadzior. Potem przy pracy się doklepywało.

 

Nawiasem mówiąc ten idiotyzm zrobiłem 2 razy. Co ciekawe to uszkodzenie nie wpływa na pracę silnika praktycznie. Wały wymieniłem bardziej dla zasady.

Zdradź tajemnicę gdzie jest ten polski dystrybutor ;)   Mam pęknięty kolektor ssący i chciałbym kupić do mojego GF38.

Widzę że teraz w GF30 dali plastikową przekładkę pod kolektorem gaźnika przy łączeniu z głowicą.Uniknie się w ten sposób uszkodzenia kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dwupłacie był NHG? Nie ASP? Chyba, że myślisz o innym modelu.

 

W tym co latał był ASP FS20 - Ultimate

W tym co nie latał czerowny Pits Special był NGH

Ale czy byłeś już jak pracował czy juz jak go nie paliłem to nie dam głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.