Skocz do zawartości

Wszyscy mają Wicherka,będę mieć i JA


mikrus193
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I tylko Ty to zauważyłeś :)

Zauważyłem, bo mi wcześniej na PW napisałeś  :D nie podlizuj się tylko napisz kto Ci taką sklejkę pomógł do UK skołować  :D

Tak na poważnie jestem bardzo ciekawy efektu końcowego. Czy przewidujesz jakieś lotki/klapy? nie żebym coś wiedział  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, bo mi wcześniej na PW napisałeś  :D nie podlizuj się tylko napisz kto Ci taką sklejkę pomógł do UK skołować  :D

Tak na poważnie jestem bardzo ciekawy efektu końcowego. Czy przewidujesz jakieś lotki/klapy? nie żebym coś wiedział  ;)

Ano dzięki Tobie i Twojemu tacie mam te pikną balsosklejke  i bardzo Wam dziękuje za to :)

lotki w górnym jak i dolnym skrzydle,klap nie przewiduje no chyba ze coś ktoś kiedyś mi podpowie to się zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na moje lata i Twoje lata to albo już przegapiłem szanse na naukę albo to ostatni dzwonek żeby wbić coś mądrego do głowy , ale coś czuje że ja i moja piłka ręczna pewnie już zostaniemy razem :)

 

Jedno nie wyklucza drugiego. Zawsze jest czas czy szansa na naukę. Ja zazdroszczę umiejętności cięcia ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy denerwowało mnie to ze inni umieją rysować w CADzie a ja nie

bo na papierze to niestety musiałem w zawodówce egzamin zdawać z rysunku technicznego

dodam tylko ze nie JA jestem autorem projektu wicherka

ale moim dziełem są skrzydła,prawie dopasowane do kadłuba i SW

a rysować nauczyłem się sam i jakoś mi to wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety Grzegorz ma rację !! A jeśli nie ,to skąd wiedzę na te tematy czerpać . Bo z internetu  raczej mało się dowiesz na te tematy. Albo źle szukam .Czasu też nie ma za dużo  dla siebie  człowiek w tym "ciekawym kraju"

Włodek, z internetu też się można czegoś dowiedzieć :) .

Na początek proponuję zajrzeć tutaj: http://www.cnc.info.pl/ , a jak czegoś nie załapiesz to zagadaj na lotnisku, może akurat będę mógł coś podpowiedzieć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.