Skocz do zawartości

Jakie serwa wybrać do katany 1,8 metra


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Ty miałeś dokladnie te co w linku?

Nie Łukasz nie takie same ale Tower pro  9kg sztuka kosztuje 45zł . Więc myślę , że ta firma po prostu jest beznadziejna lepiej nie ryzykować. Lepiej dołożyć z 30 zł i kupić jakieś lepsze serwa. Tower pro to najniższa półka i dlatego są takie tanie można się pokusić bo cena atrakcyjna ale modele i reszta wyposażenia są dużo droższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Turnigy 12kg w Capie 2,1m i nie narzekałem. Teraz myślę założyć je do Diablotina

 

no te turnigy podobno są dobre :) Ja się wahałem między nimi king maxem i fitekiem . W końcule  , zamówiłem fiteki http://www.bocianmix.pl/2844,produkt,modele.html

jutro ma dotrzeć paczka :)

ps.jeśli chodzi Łukasz o te serwa tower pro to wiesz moje serwa mają 7 lat może czas im zaszkodził nie wiem. Ale fakt jest taki , że nigdy nie były używane nawet uruchamiane na próbę. Mam serwa które mają ponad 10 lat jedne mam w trenerku i chodzą do dzisiaj bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety do mojej extry 1,6m zamówiłem serwa tower pro,ponieważ nie mieli w bocianmixie tych fiteków.

 

http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/WYPOSAZENIE-RC/Serwa/Serwa-analogowe/Tower-Pro-MG-996R.html?pp=100

Jarku zastanów się może jeszcze tych tower pro bym nie ryzykował raczej mam takie serwa i nie zamontuję ich nigdzie są z nimi problemy. Chyba , że ty będziesz miał więcej szczęścia do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie polecam Tower Pro. Kupiłem jedno 15kg jako tymczasowe na ogon do mojego MX'a 2.2. Miało być tylko na oblot po odbudowie kadłuba. W drugim locie,bez wyczyniania żadnych ewolucji umarło i lądowałem awaryjnie z wychylonym,zablokowanym kierunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.