Skocz do zawartości

Moduł aparatura FlySky TH9x - jaki, gdzie, co jest nie tak?


JurekS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sprawne. 8 innych też podpinałem.
Widać na filmiku, że najpierw guzik bind, a później nadajnik włączam. I wszystko się niby binduje.
Tylko widzicie, że po wyłączeniu zasilania jak podpinam zasilanie do odbiornika, to dioda się nie świeci nawet przy włączonym odbiorniku który niby był sparowany...


Odbiornik NIGDY mi nie świeci bez zworki bind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał coś posprawdzać,to mam tg9x, do Mysłowic blisko. Kabel do symulatora też mam

Zrobiłem reset aparatury. Nawet się udał. Podziękowania dla Wojtka, w instrukcji nie ma nic na ten temat. Ale dalej jest to samo czyli jakby bindowanie nie zostało zakończone czy raczej zapamiętane , diody świecą światłem ciągłym.Po ponownym uruchomieniu zabawa od nowa.

Tomaszu u ciebie jest moduł bez anteny a u mnie z anteną więc wiele nie sprawdzimy.  Jednak dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy. Kabel  widziałem na alledrogo ale kupię, przyda się bo kupię chyba turnigy 9. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................... bo kupię chyba turnigy 9. 

Czekaj, czekaj .....ja mam taką aparaturę FlySky FS-TH9X jak Ty. Dorobiłem do niej gniazdo kanda IDC10, mam wgrany nowy soft er9x... zdjęcia z przeróbki.

Do mnie masz blisko podjedz sprawdzimy, ewentualnie wgramy nowy soft. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj .....ja mam taką aparaturę FlySky FS-TH9X jak Ty. Dorobiłem do niej gniazdo kanda IDC10, mam wgrany nowy soft er9x... zdjęcia z przeróbki.

Do mnie masz blisko podjedz sprawdzimy, ewentualnie wgramy nowy soft. 

Mam do Libiąża  20 km. Co muszę kupić  i gdzie. Podaj jakiś termin to przyjdę. Jednak pracuję do 17.00  w soboty do 13.00. Na wszelki wypadek telefon do mnie 508 741 301.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Libiąża  20 km. Co muszę kupić  i gdzie. Podaj jakiś termin to przyjdę. Jednak pracuję do 17.00  w soboty do 13.00. Na wszelki wypadek telefon do mnie xxx xxxx xxx.

Nic nie kupuj..........termin ustalimy telefonicznie. Namiary na mnie wysłałem Ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę oficjalnie podziękować Panu Wojtkowi za pomoc i poświęcony czas. Aparatura jest sprawna, odbiorniki również. Jeden stary moduł uszkodzony, a drugi zakupiony od Komar1967 działa pięknie. Popełniałem bardzo głupi błąd, a mianowicie wpinałem wtyczki od serw i zasilania odwrotnie :/
Dziękuję też wszystkim zainteresowanym tematem :) Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.