Skocz do zawartości

Serwa


Szymon Gniezno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie i do czego. Robiłem Wicherka25 i wsadzilem tam komplet standardowych tp sg5010. Jak zaczynałem zabawę i robiłem deproniaki to stać mnie było tylko na tp sg90. Mimo różnych opinii nigdy, żadne z serw, standardowe czy mikro, nigdy mi nie padło podczas pracy. Czy to w powietrzu czy na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam tower pro sg-90 i 92 do metrowego akrobata z epp. Z tymi serwami zależy jak trafisz. Mam kilka które działają bez zarzutu, a mam też takie że cały czas brzęczą i "podskakują" w niektórych położeniach od nowości. Plus jest taki że są tanie, do deproniaka za kilka złotych mogą być, do droższego modelu bym nie ryzykował, lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie model. Do silnika .12 użyłem sg90. Ale jak stosuje obecnie silniki .25, .46 wstawialem standardy sg5010. Natomiast jak miałem yaka 30ccm benzynę to na gazie było standardowy hitec mg645. Wszystko zależy od modelu i ile oczekujesz od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.