Skocz do zawartości

Początki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja tylko podbiję - nie koniecznie mały. To dość urazowe, nerwowe i nerwogenne. Elektroszybowiec do doskonalenia latania będzie super (rozpiętość koło 1400 i ma się spokojną głowę). Jeśli szukasz zaś trochę więcej wrażeń i nie boisz się napraw to ja polecam modele ESA - oczywiście od Marka (napolskimniebie.pl). :) Na pewno wytrzymają dłużej niż styropianowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybowca to mogę oddać za darmo bo akurat zalega mi na strychu, roz ok 1,8m.

Wystarczą dwa serwa, jest możliwość montażu silnika, stan używany oddam za darmo, odbiór osobisty najlepiej.


Możesz zacząć robić jak masz ochotę to co ja teraz robię

S3 - Grumman F4F - 800mm

Dla mnie wkład finansowy to 30zł na dwa serwa, pozostałe części i materiały mam.

 

A cenowo wygląda tak:

silnik 46zł

regulator 40-55zł

pakiet 30zł

dwa serwa 30zł

migło 12zł

piasta na śmigło 6zł

zawiasy 9zł można samemu zrobić wtedy 0zł

drut 1mm 2zł

bowden 5-7zł

mocowanie do bowdena 5zł

styropian, balsa farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? To super na pewno skorzystam a zbudować zbuduje coś z depronu najpewniej toto

Chciałbym toto bo wiem że konstrukcja jest sprawdzona i wiem że jeżeli zrobię wszystko dobrze to poleci więc w warsztacie rozpoczynam budowę trojeczki bo jest fajnie ogarnietay

A co do szybowca priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się nie zdecydujesz;).

Rób systematyczną relację, zadawaj pytania z wyprzedzeniem. Jeśli będziesz odstępował od planów lub nie będziesz pewny czy dobrze je czytasz, informuj, co i jak chcesz zrobić. To pozwoli Ci uniknąć błędów i ich poprawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.