Skocz do zawartości

Fokker Dr.I - skala 1:2


P.K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam; dlaczego budowane są od razu dwa? Będą się czymś różniły?

Nie będą się niczym różniły, jeden buduję na zamówienie, drugi dla siebie :)

Marku.

Piotr mieszka na Śląsku , może u nich tak się mówi zamiast mieć to miedz , nie ma się co czepiać pisowni , ale za to budowa zapowiada się super i to jeszcze na dodatek dwa takie potężne bydlaki.

Mój błąd, pisałem z telefonu, nie zauważyłem. Dla sprostowania: przyczepa nie ma nic wspólnego z miedzią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Masz rację Heniu, nie ma się czego "trzepiać", ale jednak deczko mnie to zaintrygowało... Swoją ścieżką, model rokuje na potężne bydlę, a u mnie też doskonałe plany do realizacji tegoż w klasycznej "ćwiartce". Filmik z lotów normalnie mnie "rozwalił"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter chopie tyś już cołkiem łoczadzioł z tom skalom...

Jak na to patrza z drugiyj strony to teroz byda se mógł przinajmnyj poleżeć w cieniu twojego modelu na flugplacu jak Klara przygrzeje...

 

Jak by ktoś się czepiał że byłpo sto błędów w pisowni - to było gwarą śląską.

Tak poważnie to podziwiam - kiedy ty to wszystko ogarniasz? Chyba pomyślę nad pracą na kopalni, hehe :-))

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce na lotniksu.

P.S. Ja też szykuję niespodzianki na ten sezon - znacznie mniejsze, ale powinny być przyjemne dla uszu...

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały !!!!! jak zmieści się między przednią szybą a tylną to MAŁY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tylnej części kadłuba będą między rozpórkami wykrzyżowania z linek? Miejsce tuż za kabiną w tym stanie (w dolnej partii ) to krach murowany,

Buduję go dopiero trzy tygodnie, na rozpórki też przyjdzie czas :) nie będą z linek, zamontuje listewki

W związku z tym, że dzisiaj byłem odebrać od Henia P11C z malowania, dodaję kilka zdjęć w zestawieniu z budowanym Fokkerem. 

P-11 ma rozpiętość skrzydeł 2,5m, zostaje w cieniu Fokkera :D

post-18824-0-08508600-1461179901_thumb.jpg

post-18824-0-70827000-1461179904_thumb.jpg

post-18824-0-29706800-1461179908_thumb.jpg

post-18824-0-86891600-1461179911_thumb.jpg

post-18824-0-07383300-1461179916_thumb.jpg

post-18824-0-02179800-1461179920_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prawie go nie widać przy fokerze pozostaje w cieniu , mówię tobie wyp.... go za garaż po co ci taki mały ( tylko powiedz kiedy będziesz wyrzucał to podjadę od tyłu) To żart a tak poważnie to piękny model ale Henio nie malował oznaczeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu nie malował oznaczeń gdyż ma do malowania jeszcze swoją P11, To już we własnym zakresie dopracuję. A zdjęcia z telefonu, faktycznie jakość bez porównania.. Mimo że telefon nie był gratisem w gazecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.