Skocz do zawartości

Toto-3 Budowa, Relacja


Szerszeń
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko desperat jedzie sam ze złamaną ręką w ulewe przez pół Krakowa po "Depron" Masakra pakowalem go chyba z pół godziny i siedzę na przystanku ehhhh... Ale mam szóstkę i trójkę :)

Oto mamy, Szanowni Koledzy, piękny przykład młodego zapaleńca z absolutnie właściwym podejściem do modelarstwa. Nic tylko naśladować. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,

widziałeś  w jakiejkolwiek relacji, żeby szablony/kartki z planami ktoś kleił na stronie rowkowanej?

Co więcej: widziałeś/oglądałeś jakąkolwiek relację?

Jeśli nie, to jak najszybciej zacznij. Bo choćbyśmy chcieli, nie wyłapiemy wszystkiego i wszystkiego nie podpowiemy. Poza tym uczymy się najszybciej będąc aktywnymi, poszukując.

Oglądaj, podpatruj, analizuj. Na razie Koledzy życzliwie podpowiadają, ale to się może szybko skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długich przemyśleniach i brutalnym zetknięciem się z rzeczywistością stwierdzam że projekt "Toto-3" zostaje zawieszony. Zawieszony a nie zamknięty. Stwierdziłem podczas budowy że mam za mało miejsca ,dziele pokój z bratem i nawet nie mam się jak rozłożyć z materiałami, co prawda wyciąłem lecz był problem z posklejaniem z listewkami itd. Mama krzyczy że śmierdzi klejem w domu i przeszkadza to mojemu bratu który jest alergikiem. Za rok może wcześniej na pewno do tego wrócę ponieważ mam w planach zapisać się na kółko modelarskie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.