Skocz do zawartości

Mój HPI RX43 Ford Fiesta Ken Block 1:8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obiecałem, że jak będzie nowy model to się pochwalę :)

Oto on:

HPI RX43 FORD FIESTA ST KEN BLOCK FLUX 1:8

 

Pierwsze przygotowania do dzisiejszej jazdy to założone skretki na spinki do obudowy aby łatwo i szybko dostać się do modelu.

Resztę po jeździe probnej :)

post-18776-0-13326200-1460885954_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i po jeździe probnej :)

Na 2S na prawdę daje rade ale jest jeszcze pakiet 3S to już wyobrażam sobie osiagi tego modelu.

Po 20 min średniej jazdy parę razy tylko do spodu zgubiłem naklejkę Pirelli :)

Duże zainteresowanie wśród przechodniów i standardowe wow i ile pojedzie owszem też było :)

Model wyczyszczony i spowrotem na półkę może w tygodniu będzie jeszcze czas posmigac.

Jak wrzucę film na YT podrzucę link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to na 2S, 3S leży w domu i czeka na testy, aż się boje :D 
Bardziej chciałbym go przyszykować do wyścigów on-road, tylko co nieco zapomniało się już z dzieciństwa jak się startowało w zawodach i jakie tam ustawienia robiło aby było stabilnie i nisko :D 
Ale fakt wrażenie robi, chłopaki na boisku przestali w piłkę grać jak zobaczyli jak śmigam :)
Teraz tylko ustawienia, większy plac i próba 3S :) 
Ale na chwile obecną pogoda w Rzeszowie nie dopisuje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do driftu to szkoda tego podwozia. Poza tym z napędem przez dyfry otwarte nie będzie się dobrze driftowac, do tego za mały kąt skrętu. Zakręty nie bedą ładnie wychodziły.

 

Model bardzo fajny, napęd też bardzo fajnie sobie radzi. Jedna uwaga odnośnie tego co jest na filmie, jak dostaniesz w kostkę takim autkiem to na prawdę boli, a prawie komuś tam wjechałeś.

 

Pakiet po jeździe był mocno rozgrzany? Ile czasu po pełnym naładowaniu jeździsz i jakiej pojemności pakiet ?

 

 

Wysłane telepatycznie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimmus model miekko wyladowal na trawie ale fakt na widzów też trzeba uważać

A pakiet po 10 minutach jazdy w ogole nie był ciepły, dobrze/źle? Nie katowalem pierwszy raz podczas jazdy modelu.

Pojeździlem około 10 min i pakiet 2S 5800mah z 4,2V/cele, buzzer pokazal 3,9v/cele.

 

Kolejny pakiet to RMS 3S 5000mah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie grzeje to dobrze. Mi w Stradzie 5Ah starczało na jakieś 15 minut dziczenia, buzer na 3,4v ustawiony na pakiecie turnigy. Bardzo fajny model. Jak z precyzją prowadzenia? Nie ucieka na boki? Trochę zamęt mi w głowie zrobiłeś :), ale pozytywny, teraz nie jestem do końca przekonany czy kolejny będzie Trophy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimmus:
na początku musiałem go trochę ustawić bo po wyjęciu z pudełka lekko uciekał na prawo, trymerem wyregulowałem i jest ok.
Jedynie co mnie zdziwiło to to, iż gaz do spodu bardzo późno reaguje, aż się wystraszyłem, że będzie wolno, ale po przyciśnięciu do spodu to się robi masakra :) Chciałbym aby to było płynne a nie na samym końcu taka dawka mocy :D
Do Trophy nawet nie ma co porównywać, jeżeli chodzi o prędkość, precyzje i prowadzenie oraz prędkość na + oczywiście RX43

W ten week test pakietu 3S i nowego placu, żeby można było dobrze rozpędzić model :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć iż pilot dostarczany w zestawie ma tylko expo, czyli ograniczenie mocy, krzywej gazu tym nie ustawisz. Jedyne co można spróbować to programowanie regulatora, ale nie obsługiwałem nigdy zabawek z hpi i nie mam wiedzy czy coś tam można przestawić żeby było inaczej, raczej będzie opcja "soft start" lub coś takiego, ale to tylko spowoduje żwawszą reakcję na gaz a nie na jego położenie.

 

 

Wysłane telepatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam,

Jestem właśnie po próbie jazdy na 3S, powiem krótko jest szatan, baczkow nawet nie pokreci bo wywala model na bok, musiałem znaleźć wiekszy plac do rozpedzenia modelu na maxa, na szczęście w.Rzeszowie jest takie miejsce i dokonalem tej próby i musze powiedzieć, że robi mega wrażenie na żywo nie tylko na mnie :)

Na chwilę obecną to co jest spokojnie mi wystarczy.

Jedna rzecz mnie tylko trochę zmartwila pakiet 3S w jednym miejscu delikatnie pękł jest to oczywiście pakiet w hard casie, sprawdziłem go i wszystkie cele równo trzymają po 3,7V wprowadzam pakiet w storage jest powód do obaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.