Skocz do zawartości

Aster - fotki


jędrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przyłączam się do "achów". :)

 

Jedno pytanie: zrobiłeś coś z tymi wystającymi poza środnik dźwigarami czy tak zostawiłeś?

Dźwigary tak zostały. Od przodu jest dodatkowa wklejka między nie, a z tyłu doklejony dopasowany dźwigarek "obejmujący" 4 środkowe żebra. Zawsze tak robię przy skośnie poprowadzonych dźwigarach i skrzydle sklejonym w całość. Jeszcze nigdy mi takie połączenie nie puściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozpiętość modelu 1440mm, wyposażenie oryginału (sprzed kilku lat)- silnik AXI 2820/12 , aku 12x Sanyo 2000 mAh, regulator Jeti JES 40-3P. Waga do lotu z tym "odważnikiem"  1920g. Serwo lotek Graupner C3031, serwa wysokości i kierunku Robbe FS 500 MG, odbiornik Graupner C17 35 MHz.

 

post-270-0-34513500-1461083145_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aku waży 720 g, jest więc z czego urwać. Kiedy budowałem model, mniej więcej lata 2003-2004, LiPo były dostępne, ale strasznie drogie. Miałem aku NiCd, to takie zastosowałem. Model latał bardzo fajnie i nawet z tym profilem dosyć wolno, mimo sporej wagi. O ile dobrze pamiętam, czasy lotu to około 4-4,5 minuty, szału nie było :) , ale wystarczało. Co do napędu lotek, fotki niemam, ale klasyczny napęd jednym serwem, tak jak to się robi w innych modelach. Model sprzedany już kilka lat temu, latał u nas i w Danii. Nie wiem czy jeszcze "żyje".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.