Skocz do zawartości

Turnigy 9xr pro orginalne oprogramowanie dzwieki


Ramzi87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem narazie jeszcze mocno zielony i w modelarstwie od niedawna. Narazie oblatuje swoj pierwszy model skysurfera 1400. aparatura jak w temacie i mam problem. Udalo mi sie po kilku bojach i pomocy kolegi Marcina skonfigurowac telemetrie, ktora wyswietla mi na aparaturze napiecie pakietu w modelu. Chcialbym aby aparatura mowila mi jakie ono jest. Narazie ogarnalem tylko alarm ktory pika gdy spadnie do wybranej wartosci. Czy jest moze jakis prosty sposob na ustawienie tego a przede wszystkim wgranie lepszego glosu. Ten orginalny jest straszny i bardzo ciezki do zrozumienia gdy mowi o czymkolwiek. Sorki za brak polskich znakow, ale pisze na komorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Jeśli używasz najnowszego opentx to można zassać pliki od taranisa i ew. zmienić nazwę ale kumpel ma właśnie to radio z opentx i głos działa z palca.

Tylko nie pomyl wersji paczek plików. Jak soft 2.0.x to paczka z oznaczeniem 2.0 jak 2.1.x to paczka z oznaczeniem 2.1

 

P.S. Może będę w tym momencie trochę nieprzyjemny ale czy na prawdę czy tylko kilka osób zna adres google.com ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze naprawde szukalem i nie potrafie znalezc. Wpisywalem voice to 9xr pro turnigy itd ale nic konkretnego nie wyskoczylo.

Rozumie ze do orginalnego softu nie da sie wrzucic polskich glosow? Latam narazie sky surferem wiec nie potrzebuje cudow. Kupilem wariometr i po jego podlaczeniu chce aby aparatura mowila mi jaka jest wysokosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.