Skocz do zawartości

Gaw 2016 własny projekt


Wenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, was wszystkich. postanowiłem popełnić coś z głowy bez żadnych planów czy wzorowania się na jakimś modelu.

założenia:

1. ma latać,

2. trenerek

3. niezniszczalny (tak szybko)

4. ma się zmieścić do plecaka

5. skrzydła demontowalne.

 

a więc miałem tylko pare godzinek więc szybko pamiętając o wszystkich zasadach modelarstwa jakie znam poprłniłem to coś.

oblatałem go dziń przed nagrywaniem z rodzinką. okazał się pare rzeczy poprawiłem. i jak widać na filmiku lata.

 

 

nie ma zastrzerzeń co do właściwości lotnych ale raczej mam pytanie.

co do jasnej się dzieje ze on daje czasem takiego nura?? jak by linka zerwało albo nie wiem o co mu chodzi. przy braku wiatru latał lepiej. ale da się nad nim zapanować w wietrze (lot pod wiatr luz z wiatrem)

 

model powstał z myślą o młodych dziewczynach które widać na filmiku aby coś próbowały polatać. temat je wkręcił i chcą :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

kilka danych technicznych.

silnik regulator i serwa wyciągnięte z wilgi 2000 z hk dokładnych specyfikacji nie znam. Pakiet 2s 1000mah ciag wg producenta do 400g waga modelu 320g rtf

rozpiętość 70cm

długość 55 cm

sterowanie 4ch aparatura kadet v4 tylko ster wysokości i kierunku skrzydła jak widac na literę V. Kąt zaklinowania statecznika horyzontalnie tak jak skrzydeł. Sklon i wyklon po ok 2'

 

na filmie widac ze pod wiatr leci prawidłowo.

pa jesli kto wie co to za silnik i regulator to prosze o info moze moge tam zamontowac pakiecik 3s i polatać czys cięższym. Mam dwa identyczne zestawy silnik i regulator i planuje budowę czegos dwu silnikowatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.