Skocz do zawartości

Czy ktoś posiada model Pitts Samson z aukcji


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny model, ja swoim nie latam ponieważ trochę zrąbałem wręgę do mocowania podwozia i model wymaga delikatnego lądowania, a drugi problem to czas latania.

Model jest dość ciężki wiec ma dość mocny silnik który zużywa sporo energii , w efekcie model z trudem na pakiecie lata 10min .

Po za tym model ma bardzo delikatne krawędzie spływu , mimo że okleiłem cały model folią to i tak trzeba na niego bardzo uważać.

Latanie nim bardzo przypomina latanie fun cubem , ale pitts bardziej sie nadaje do wygibasów.

Obecnie mój pitts wisi na suficie i czeka na  modernizacje całego podwozia.

Natomiast tak mi sie spodobał że postanowiłem zbudować taki sam model ,ale w wersji 1500mm , pod silnik benzynowy.

Mam zamiar położyć laminat, tak jak to pokazuje Karol , tylko że nigdy tego nie robiłem , do środka kadłuba mam zamiar wykonać klatkę ze sklejki, czego też nigdy nie robiłem.

Nie wiem jak to będzie bo ogólnie to wszystko co będę robił w tym  modelu , to będę robił po raz pierwszy.

Karol mógł byś napisać coś więcej na temat tego jak był robiony ten laminat?

Bo ja obecnie już kończę budowę miga 29 , i trzeba sie zabierać za tego Pittsa, Wszystko wskazuje na to że może jeszcze w tym tygodniu skończę miga, więc w weekend pewnie bym coś próbował działać z pittsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.