Skocz do zawartości

dji 3advanced follow mode problem


spad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki oto mały problem z trybem follow me: startuje oddalam się od siebie na około 10m i tyle samo w górę, przełączam się na tryb follow me i wyświetla komunikat "signal weak" mimo, że zasięg jest na maksa, 19-20 satelit a mimo wszystko wyświetla ten komunikat dodam, że używam iphone 5s  o co tu może chodzić ? czy ktoś się spotkał już z takim problemem ? pozostałe opcje działają bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie mam żadnego ze sprzętu DJI ale stawiam, że problemem nie jest P3 tylko zasięg GPS w telefonie. 

 

Włącz transmisję danych i sprawdź wtedy. 

To prawda.

P.S Ten tryb follow me to jakaś tragedia. Na pewno nic fajnego nie nagrasz, jedyne co możesz z tym trybem zrobić to pochwalić się kolegom jakiego masz mądrego drona ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasięg gps w telefonie jest ok transmisja danych też włączona.

jeśli chodzi o funkcjonalność tej funkcji to niestety nie mogę nic na jej temat powiedzieć - chcę sprawdzić jak działa i czy się przyda do jakiś ujęć, planuje zakupić aplikacje  litchi która też ma funkcję śledzenia tylko bardziej zaawansowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.