Skocz do zawartości

FS-i6 problemy


pjk11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam radio FlySky FS-I6 z odbiornikiem FS-IA6. Zauważyłem że czasami nawet przy bliskiej odległości nadajnika od odbiornika (1-2m) parametr ERR1: pokazuje nawet w granicach 80-90%, a manipulacja nadajnikiem i odbiornikiem nie pomaga, trzeba wyłączyć nadajnik? Czy to normalne? Drugim objawem jest to że przy włączonym nadanjiku właczam i wyłaczam odbiornik. Nie zawsze wtedy na ekranie pokazują się parametry ERR1 i napiecie odbiornika. Czy jest na forum jakiś użytkownik tego zestawu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z zasięgiem nigdy tak nie miałem max to 58% i to w odległości około700 metrów i to na ułamek sekundy potem9% latam spalinowym fun fly 150cm parametr napięcia odbiornika zawsze pokazuje po zalogowaniu mam 3 odbiorniki i na każdym tak jest sprawdz sobie czy nie masz urwanej antenki odbiornika popatrz dobrze przy płytce tam gdzie antena jest oblana klejem mi się urwała i był gorszy zasięg ale nie przy modelu i nie tyle% pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.