Skocz do zawartości

SU-26MX Modelloo


Kamilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkleiłem stery.Jeszcze tylko domek silnika i model rtf .Nadarza się okazja oblatania go na lotnisku aeroklubowym więc mam zamiar ją wykorzystać. Tylko mam problem z maską silnika, niby mogę ją skleić na cyjaka ale hmm brakuje mi pary małych kawałków. Sklejać ją czy polecieć bez niej ?

post-13447-0-62318600-1469911233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem stery.Jeszcze tylko domek silnika i model rtf .Nadarza się okazja oblatania go na lotnisku aeroklubowym więc mam zamiar ją wykorzystać. Tylko mam problem z maską silnika, niby mogę ją skleić na cyjaka ale hmm brakuje mi pary małych kawałków. Sklejać ją czy polecieć bez niej ?

Jak tam jakichś kolosalnych oporów aero bez niej nie będzie, to ją sobie na razie daruj. Odpicowanie modelu przyciąga uwagę kretów  ;) . Częstość kretów spada wraz z ilością napraw  :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem odbudowę. Tym razem stery zamocowane są na zawiasach więc tym nie powinien odpaść żaden z nich.No i oblot w sobotę na lotnisku aeroklubowym.

Wiesz co... Z tym chłodzeniem silnika i nie tylko jego to z grubsza jest tak, że powietrze odprowadzające ciepło powinno przepływać wokół lub przez chłodzony podzespół. Więc którędyś napływać i którędyś - już cieplejsze - odpływać. Nie jest najlepiej, gdy musi to robić jednym i tym samym otworem czy szczeliną, bo wtedy ten przepływ jest utrudniony - chłodniejsze mija się z cieplejszym, przeszkadzają sobie i mieszając wyrównują trochę temperatury, co jest Nam "nie na rączkę".

 W Twoim SU nie powinno dojść do przegrzania silnika, ale najlżej miał nie będzie. W przyszłości : kilka niedużych, nie osłabiających zanadto konstrukcji otworków w przedniej ściance, w pobliżu wałka silnika to jest to, za co będzie Ci on wdzięczny ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model oblatany!!! Pełen sukces jak wrócę do domu to bardziej to opiszę i filmik dam.Filmu z oblotu nie ma bo pogoda była deszczowa i moja kamerzysta nie wychodzila z samochodu dla tego jutro ma być lepsza pogoda i jutro nakręcimy lepszy filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model oblatany!!! Pełen sukces jak wrócę do domu to bardziej to opiszę i filmik dam.Filmu z oblotu nie ma bo pogoda była deszczowa i moja kamerzysta nie wychodzila z samochodu dla tego jutro ma być lepsza pogoda i jutro nakręcimy lepszy filmik.

Gratulacje  :) !

Wiercę się niecierpliwie w oczekiwaniu na filmik  :rolleyes: ... Ale dzisiaj wieje dość mocno, jakby co to nie ryzykuj, krety nie śpią tfu, tfu.... Odpukałem w niemalowane  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś strasznie mocno wiało, chyba z 5m/s. Nie poleciałem dziś.Ale tak model strasznie agresywny na wychylenie steru wysokości musiałem zmniejszyć mocno wychylenia i ustawić duże expo. Po wczorajszym locie zauważyłem że jedna połówka stery wysokości jest wychylona lekko w dół podczas gdy prawa jest równo będę musiał to poprawić. No ale tak to model fajny lata straaaaasznie powoli myślę że to idealny model do F3A-klub hehe. No i to w zasadzie tyle filmik dodam za nie długo nie wiem czy jeszcze dziś się z nim wyrobię ale się postaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj taki film ogólny z wyjazdu tam na początku widać jak lata SU-26.

Bardzo fajna, sugestywna propozycja pt. : "jak fajnie spędzić dzień" :) . 

Wcześniej jednak trzeba sobie na taką możliwość zapracować  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te większe to prawdziwe. To jest SU-26 ponieważ w tedy jak nim latałem na lotnisku nic nie latało innego ponieważ padał deszcz znaczy nie że lało tylko przelotnie.W zasadzie to te sceny z SU co są w filmie to są jedynymi które mam.Ponieważ wczoraj strasznie wiało a ja jeszcze nie jestem pewien modelu nie latałem nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.