Skocz do zawartości

SU-26MX Modelloo


Kamilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś przyszła do mnie paczka z modelem z aukcji na allegro.Model przychodzi zabezpieczony foliami bąbelkowymi,wszystkie elementy są zapakowane w kawałki styroduru z których zostały wycięte.No to parę danych o modelu:

 

Rozp.:1,25m

Dł.:1,04m

 

Link do akcji: http://allegro.pl/su-26-mx-zestaw-cnc-i6285641219.html?reco_id=73705ac1-393d-11e6-a196-02d317a4f154&ars_rule_id=201

 

Wyposażenie:

Serwa: 2x hitec HS-82MG

            2x corona DS-919MG

Silnik: Turnigy 3639 750kv

Regu:Turnigy AE-45A

Pakiet: 3S 2200mAh

 

I jeszcze pytanko: jakim klejem ten model kleić?Ponieważ to jest pierwszy model ze styroduru który sklejam.

 

Parę fotek:

post-13447-0-47181900-1466684968_thumb.jpg

post-13447-0-17008000-1466684970_thumb.jpg

post-13447-0-65600700-1466684971_thumb.jpg

post-13447-0-21374200-1466684973_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja kupiłem od tego sprzedawcy nie dawno model pitts samson, w sąsiednim temacie zacząłem go lepić do kupy.

Kadłub sklejałem klejem soudal 66A , co prawda jeszcze połówek kadłuba nie skleiłem do kupy bo nie mam wzmocnień, a zamierzam po bokach dać po dwa płaskowniki węglowe na stronę i z jeden płaskownik na dole kadłuba.

Skleiłem również kabinkę, i tutaj szybę przyklejałem na UHU Por , zależało mi żeby klej natychmiast przykleił szybę do pianki i tak sie stało ,sprawdził się doskonale.

Chciałem zapytać o materiał z którego masz wycięte skrzydła, ja mam całość modelu czyli kadłub skrzydła i całą resztę wycięte z tego materiału co ty masz kadłub , ale widzę że twoje  skrzydła sa innego koloru niż kadłub, czy twoje skrzydła są z innej pianki niż kadłub?, czy to ta sama pianka tylko innego koloru?

Bo ten żółty styrodur jest całkiem fajny , bardzo sztywny , i robi wrażenie bardzo wytrzymałego.

Gdzie tam podkładom pod panele z których do tej pory budowałem , do tego styroduru z którego sprzedawca wycina modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obserwuję temat. Chyba zakupię ten modelik jako taki do zabawy. Jest szansa żeby to wyszło ok. 750g do lotu z pakietem 3s 2200?  Sprzedawca podaje 340g model+160g pakiet+4xserwa 10g. To było 540g no i plus regiel,silnik,śmigło,odbiornik micro. Chyba będzie ciężko. Silnik mam taki,że może dać ok. 1300g na śmigle 10x5 na 3s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby dało radę. Ja szacuję wagę ok. 1500g. Właśnie z pakietem 3s 2200 . Oprócz elektroniki trzeba doliczyć podwozie ,malowanie,listewki do usztywnienia skrzydeł ważą też kilkadziesiąt gram, itd. Śmigło ja daje 13x6 . Do takich modeli najmniejsze śmigło to 12x6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja obserwuję temat , i czekam na oblot, jak model nie będzie wymagał dużego pasa startowego i nie będzie podchodził do lądowania ze zbyt dużą szybkością, to chyba też taki sobie kupię. Lubię takie modele, bardzo lubię latac moją extrą ale nie lubię nią lądować, jest ciężka i leci dość szybko przy próbie zmniejszenia prędkości zaczyna kombinować jak by tu się zwalić na skrzydło a pas mam i za krótki i za wąski.

Kamil kupił model od modello chyba po mnie a juz ma go w całości ja kupiłem Pittsa wcześniej a mam dopiero kadłub i jedno skrzydło, z moimi ruchami to może oblatam swój model jesienią :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.