Skocz do zawartości

ZMR250 - drukowany, amortyzowany uchwyt kamery


Tomm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakończyłem montaż świeżo zaprojektowanego uchwytu kamery płytkowej do ZMR 250.

Uchwyt korzysta ze stockowego zawieszenia antywibracyjnego pod kamerę nagrywającą.

Chętnych do testowania zapraszam na priv

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 1.jpg
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajna idea, ale nie podpasi mi do zabudowanej HS1177, a nie chcę jej otwierać. Po ostatnim "trawiastym" weekendzie stwierdzam, że zabudowana kamera jest łatwiejsza do czyszczenia z świeżo ściętej trawy...

 

Natomiast BARDZO podoba mi się uchwyt na antenę video - jakaś szansa na zakup przez forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna idea, ale nie podpasi mi do zabudowanej HS1177, a nie chcę jej otwierać. Po ostatnim "trawiastym" weekendzie stwierdzam, że zabudowana kamera jest łatwiejsza do czyszczenia z świeżo ściętej trawy...

 

Natomiast BARDZO podoba mi się uchwyt na antenę video - jakaś szansa na zakup przez forum?

Oczywiście że jest szansa, tym bardziej że nie mieszkamy zbyt daleko od siebie. Pod HS1177 też bym dał rade zmodyfikować uchwyt, potrzebowałbym jedynie kilku wymiarów obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary o które prosisz:

- 27.6mm (28mm - 2x laminat)

- 1mm do 1.2mm (zależy gdzie mierzyć)

- 2.9mm mierzone suwmiarką więc można przyjąć fi 3mm

Natomiast gwoli ścisłości - hs1177 w opakowaniu ma 26x26mm, natomiast w miejscu śrubki jest wystający 1mm "cycek", zewnętrzne fi 4mm - stąd się bierze 28mm szerokości wewnętrznej uchwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.