Skocz do zawartości

MISTRZOSTWA EUROPY FSR VHO 2016 JAWOR


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapraszam na finały do Jawora. Zawody w tym roku w trochę mniejszej obsadzie, ale i tak będzie na co popatrzeć. Na razie idzie dobrze naszym. Mamy parę miejsc w finałach. Juniorzy nasi na wysokości zadania, praktycznie leją wszystkich :), ale w końcu są najlepsi na świecie...co nie raz udowodnili.

Zapraszam. W sobotę, finały juniorów. W niedzielę seniorzy i uroczyste zakończenie.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie widziałem wiele , ale myślę , że Andrzej coś wrzuci .

 

Cytuje z sąsiedniego forum :

 
Zakończyły się Mistrzostwa Europy Modeli Klas FSR-V,H,O w Jaworze.
Mała statystyka jeśli chodzi o osiągnięcia Polskiej Kadry Narodowej w tych zawodach:
1.MEDALE ZŁOTE:
a-juniorzy -1,
b-seniorzy-2,
2.MEDALE SREBRNE:
a-juniorzy -4,
3.MEDALE BRĄZOWE:
a-juniorzy -5
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
-Zarząd Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być więcej... Nasz Junior Franek zrobił swoisty rekord toru na tych zawodach. 96 okrążeń+ czas w 30 min FSR 15 .Najlepszy senior 87 okrążeń :) Parę zdjęć obiecuję wstawić

dużo informacji o zawodach jest na facebooku. Niedługo następna duża impreza w Holandii MS IMBRA 2016 nasi też tam będą.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 FSR trzyma się, i nie trzyma Pod względem sportowym stoimy wysoko. Wyżej od tych, od których kiedyś braliśmy baty... ale pod względem pozasportowym wszystko "pod zdechłym azorkiem". Niepotrzebne podziały, odrębne organizacje. odrębne rankingi. Stare przyjaźnie się pokończyły, wielu wilkiem na siebie patrzy. Już nie jest tak jak było. Pewnie kiedyś się znowu zejdziemy, bo FSRy, to jednak elitarny sport ( w sensie że trudny technicznie) i mało nas w sumie, jest. Ale żeby do tego doszło niektórym muszą klapki z oczu opaść i musi się zmienić radykalnie sposób myślenia. Niby nie dużo, a jak wiele... A zawody faktycznie udane. tyle medali jeszcze nie zdobyliśmy, i łatwo nie było :) Organizacja zawodów bardzo dobra. Zadaszony pomost, tablice świetlne, nowy program (nasz polski) do obsługi zawodów. doskonały dojazd ze świata. No i przychylność władz miasta Jawora.To jest to, co pozwoli nam rozgrywać zawody w Jaworze na najwyższym poziomie. Jawor już dawno jest stolicą polskich FSRów. I myślę, ze już tak zostanie. 

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.