Skocz do zawartości

Jaki symulator do 3D


MARSOK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mam miłe doświadczenie z symulatorem Phoenix. W zupełności wystarcza do moich potrzeb. Nauczyłem się na nim sterowania i teraz w zasadzie latam już tylko w rzeczywistości a symulatora nie dotykam. Napisz jednak coś więcej - na jakich modelach i funkcjach ci zależy? Helikoptery? Samoloty? Quadrocoptery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba wspomniane przez kolegów się sprawdzą.

Mnie również latało się nieco lepiej w RF.

 

Jeśli będziesz chciał użyć Twojej aparatury (a nie dołączonego do Realflight'a kontrolera), to kupujesz wspomniany przez kolegę Marcina K zestaw.

Phoenix w zestawie zdaje się nie posiada kontrolera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem podsumowując i nie robiąc dalszego offtopu - czy kupisz phoenixa, czy realflight, czy też go pobierzesz - jedyne zabezpieczenie jest po stronie hardware, czyli dołączanej z symulatorem aparatury lub klucza USB do którego takową się podpina. Nie każdemu się to podoba, więc Chińczycy wypuścili na rynek wspomniane przez kolegę wyżej urządzonka. Kupujesz takie ustrojstwo i powinno ci działać od strzała bez żadnych dodatkowych programów. Jeśli nie to napisz do mnie na PW jakbyś miał problem z Phoenixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.