Skocz do zawartości

Gdzie popełniam błąd?


Borys666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!

Radio TGY-i10 za aktualnym firmwearem, po fabrycznym resecie więc nieskażone  dłubaniem w ustawieniach, mode 2. Jakbym nie kombinował, po zbindowaniu odbiornika i podpięciu ESC z silnikiem ten ostatni reaguje odwrotnie na manetkę gazu tj. w ustawieniu "od siebie" ma zero, a "do siebie" max obrotów. Programowanie ESC próbowałem wykonać na wszelkie możliwe sposoby - bindowałem przy gazie na max, na min, odpalałem RX przy włączonym TX z gazem na max i min po bindowaniu - nadal lipa. Rewers nie jest włączony na CH3. Sprawa powtarza się na różnych ESC i różnych odbiornikach. Co robię źle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie jest pochodzenie tej aparatury? Czy nie jest to kupiony Mode1 i przerobiony na Mode2?

Jak wyglądają reversy dla steru kierunku?

Poprawna zamiana mode1 na Mode 2 polega na przełożeniu gimbali między sobą i obróceniu ich o 180stopni czyli do góry nogami, plus wybranie mode w aparaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni model ustawiałem na fabrycznym sofcie, potem robiłem downgrade ponieważ usuwało to problem braku możliwości  bindowania niektórych odbiorników. Nie jestem pewien czy problem gazu pojawił się po downgradzie.

Właśnie wgrałem świeży firmware(11-05-2016). Spróbuję zaprogramować ecs od nowa, dam znać czy problem się rozwiązał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.