Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koledzy, sezon nadchodzi dużymi krokami. Zaczynamy przygotowania i szykujemy modele i licencje.

Prośba do Wojtka vel Papugi o informacje ws zawodów w Radawcu 20-21 maja. Czy już coś bliżej wiadomo nt organizacji?

 

Nie zapomniałem. Zawody odbędą się 20.05 a 21.05 będzie dniem rezerwowym na wypadek złej pogody w sobotę. Więc jak przyroda nie będzie przeszkadzać to zaczniemy o 9.00 a skończymy około 17 w sobotę. Ilość kolejek zależy od ilości zgłoszonych zawodników. Dociekliwi mogą to sprawdzić w regulaminie  -_-

   Ostrzeżenie!!!     Jeżeli nie będzie minimum 6 zgłoszonych i stawionych do rejestracji na lotnisku w Radawcu, to zawody MP nie odbędą się !!!!!!!!  Warunkiem rejestracji będzie zgłoszenie się i wpłata startowego na konto organizatora na tydzień przed zawodami. Oficjalny Informator zawodów zostanie ogłoszony w marcu. 

   Mam nadzieję że frekwencja będzie duża. Jak zdążyłem się zorientować to altis 4 dobrze się sprzedaje i przynajmniej z 60 potencjalnych zawodników powinno myśleć o starcie w III Mistrzostwach Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem. Zawody odbędą się 20.05 a 21.05 będzie dniem rezerwowym na wypadek złej pogody w sobotę. Więc jak przyroda nie będzie przeszkadzać to zaczniemy o 9.00 a skończymy około 17 w sobotę. Ilość kolejek zależy od ilości zgłoszonych zawodników. Dociekliwi mogą to sprawdzić w regulaminie  -_-

   Ostrzeżenie!!!     Jeżeli nie będzie minimum 6 zgłoszonych i stawionych do rejestracji na lotnisku w Radawcu, to zawody MP nie odbędą się !!!!!!!!  Warunkiem rejestracji będzie zgłoszenie się i wpłata startowego na konto organizatora na tydzień przed zawodami. Oficjalny Informator zawodów zostanie ogłoszony w marcu. 

   Mam nadzieję że frekwencja będzie duża. Jak zdążyłem się zorientować to altis 4 dobrze się sprzedaje i przynajmniej z 60 potencjalnych zawodników powinno myśleć o starcie w III Mistrzostwach Polski.

Mam takie zapytanie Panie Wojtku ,jakie sa warunki uczestnictwa w tych zawodach??czy wymagana jest licencja Polska???

Dowod tez mam Polski, ubezpieczenie czy to wystarczy?? ale Lizencje mam Germany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda :( moim zdaniem powinny byc w PL zawody F5J i tez bez lizencji ,moze duzo amatorow zaczelo by startowac i probowac sil w tej klasie ,wtedy wlasnie zaczela by sie rozwijac w Polsce F5J . Nie ma zadnych innych zawodow tylko odrazu Mistrzostwa Polski i tak wiadomo kto dostanie puchary :)

Wszystkim kolegom ktorzy chca startowac w zawodach F5J ,a nie posiadaja licencji sportowej polecam zawody Bavaria Open w DE teraz jest 6 takich zawodow glownie na poludniu Niemiec w okolicach Norymbergi .Tylko wymagane jest OC i wpisowe ok 15-20€ na niektorych sa darmowe jedzonko,ciasta,kawa,piwo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda :( moim zdaniem powinny byc w PL zawody F5J i tez bez lizencji ,moze duzo amatorow zaczelo by startowac i probowac sil w tej klasie ,wtedy wlasnie zaczela by sie rozwijac w Polsce F5J . Nie ma zadnych innych zawodow tylko odrazu Mistrzostwa Polski i tak wiadomo kto dostanie puchary :)

 

Jak Polska długa i szeroka nie ma chętnych do organizacji jakichkolwiek zawodów.

Są to już III Mistrzostwa. Jako że jestem starym zawodnikiem Aeroklubu Lubelskiego to organizuję zawody sportowe pod tym szyldem, czyli według regulaminów FAI,a one stanowią:

obowiązują wszystkie przepisy FAI nie tylko dla klasy F5J

Wymagana licencja FAI

Mistrzostwa Polski są zawodami krajowymi więc nie mogą w nich wystartować obcokrajowcy

 

Będę Sędzią Prowadzącym zawody MP, więc może powinienem z góry wiedzieć kto powinien dostać puchary. Ułatwi to wszystkim zawodnikom start w zawodach. Nie będą się musieli sprężać bo i tak wyżej niż ustalone odgórnie miejsce nie wskoczą. Proszę o listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niektórzy mówią, ze w F5J nic sie nie dzieje.... a tu takie modele

 

https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2856922-Plus-F5J

 

No to szykujcie sie bo idzie nowe i to bardzo lekkie. Czy ładne to juz kwestia gustu. Czas pokaże czy konkurencyjne do tradycyjnej konstrukcji.

 

Stay tuned. Radawiec is coming soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.