Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak MP są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu, bo trzeba się rozliczać, papierologia itp.

Po zawodach piszesz sprawozdanie merytoryczne, czy to co zakładałeś się udało, listy obecności zawodników, sędziów, protokół odbioru nagród, no i wyniki z podpisem sędziego :-)

.

z dofinansowania można zrezygnować ;) I nie ma problemu papierologii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

A tak na poważnie, Stema to jak chcesz zorganizować zawody ...

Zapewniam, nic trudnego, robiłem to wielokrotnie, podobnie jak cZyNo lub Papuga i dziesiątki innych osób w kraju. 

ps. Zawody zaliczane do Pucharu Polski nie objęte dofinansowaniem.

Dziękuję Arek za konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zorganizować zawody towarzyskie, tak zupełnie poza systemem. Zapraszam :-)

Jestem za Wiesiek chetnie przyjade do Szczecina ,moze w Sierpniu ? Zawody towarzyskie to bardzo swietny pomysl z Chronometrazystami to zaden problem ci co nie lataja mierza czas innym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle w Polsce troche juz napalencow F5J sie znalazlo byly MP ,ale zeby dalej sie to rozwijalo i przynosilo efekty Drodzy Fani F5j ,najlepiej spotykac sie wspolnie urzadzac towarzyskie zawody im wieksze doswiadczenie tym lepsze wyniki .U mnie w Germany nie mam sie co nudzic jest w ciagu roku okolo 12 zawodow na Bavari a reszta okolo 5-6 na Polnocy Niemiec NRW. Ja zaczynalem zabawe w F5J  i Starty w zeszlym roku wiem ,ze im wiecej sie uczestniczy w takich spotkaniach tym wieksze doswiadczenie.Mam nadzieje ze znajda sie odwazni Tutaj i wyjda z propozycjami na towarzyskie Zawody ..A nie tylko pisanie tu na forum rozne duperele. Juz niedlugo odbeda sie kolejne zawody w Germany Kulmbach 23-25.06 w piatek treningi w sobote zawody dla poczatkujacych a niedziela Zawody Bavaria Open ,fajny dlugi Wekend dla was na F5j .Od Kulmbach do Wroclawia jest zaledwie 496km pewnie tyle samo co z Wroclawia do Radawca :) Hotele sa tez w takich samych cenach jak w Polsce za dwa dni ok 68-73€.Jesli jest ktos chetny moge pomoc zapisac sie ,sa jeszcze wolne miejsca zapisy koncza sie 10.06 

Wczesniej juz tu pisalem ze chetnym moge zalatwic taniej modele Stork,Infinity,Orla,k3600,Xplorer co niektorzy odebrali to jakbym byl handlarzem i zarabial na tym. :( Prawda jest taka ze jestem Polakiem i z dobrego serca chce innym pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-20011-0-65286900-1495831907_thumb.jpg    Moj znajomy Kolega z Slovakay ma na sprzedaz dwa Xplorer 2 pusty 954g ,Xplorer 3 pusty 930g modele sa zupelnie nowe cena za jeden 1200€ nie uzbrojone ,jest ktos chetny ? podam emaila do niego . Ta cena to jakies 9,8 razy ,,,500 + :) :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie , knujecie, handlujecie... A Tomek z Wojtkiem latali w ten weekend w Lanškroun. Po eliminacjach Wojtek miał I miejsce a Tomek III w finale role się odwróciły Tomek I a Wojtek IV. Startowało ponad 70 zawodników. Po MP pora ruszyć się na zagraniczne zawody. Jak się powiedziało "A" to pora na następne literki F5J - kowego alfabetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla chłopaków. Widać, że Wojtkowi coś finały nie leżą. Szkoda że nie dwa pierwsze miejsca, ale co się dowlecze .... :)

 

To co piszesz o ruszeniu swoich 4 liter gdzieś dalej na zawody to prawda. Raz w roku zawody F5J w naszym kraju zawodników z nas nie zrobi.

Ja się wybieram 20 czerwca do Kulmbach (450km od Wrocka). W sobotę są zajęcia dla początkujących w klasie F5J a w niedziele będą zawody Bawaria Open. Nie będzie mam nadzieję dużego stresu, ponieważ cała elita Euro i Inter turu nie przyjeżdża. Będzie około 30 osób, więc powinno być fajnie. Koszt uczestnictwa są porównywalne bo za sobotni kurs to 1E a za niedzielne zawody to 20E.

Jedynie to nocleg trochę droższy niż w Radawcu bo około 50E.

Jak by co to są jeszcze miejsca w Kulmbach a ja jadę sam w samochodzie więc gdyby się ktoś namyślił to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla chłopaków. Widać, że Wojtkowi coś finały nie leżą. Szkoda że nie dwa pierwsze miejsca, ale co się dowlecze .... :)

 

To co piszesz o ruszeniu swoich 4 liter gdzieś dalej na zawody to prawda. Raz w roku zawody F5J w naszym kraju zawodników z nas nie zrobi.

Ja się wybieram 20 czerwca do Kulmbach (450km od Wrocka). W sobotę są zajęcia dla początkujących w klasie F5J a w niedziele będą zawody Bawaria Open. Nie będzie mam nadzieję dużego stresu, ponieważ cała elita Euro i Inter turu nie przyjeżdża. Będzie około 30 osób, więc powinno być fajnie. Koszt uczestnictwa są porównywalne bo za sobotni kurs to 1E a za niedzielne zawody to 20E.

Jedynie to nocleg trochę droższy niż w Radawcu bo około 50E.

Jak by co to są jeszcze miejsca w Kulmbach a ja jadę sam w samochodzie więc gdyby się ktoś namyślił to zapraszam.

    Nocleg kosztuje 32 € za Noc Hotel   http://www.weinbruecke.de/  oddalony od Flugplatz 2,9km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Jeśli chodzi o zawody w Lanskrounie, to były mega udane. Generalnie jadąc cicho myślałem o finale, ale nie byłem pewny czego się spodziewać. No ale udało się, wszystko zagrało, najwyższa wysokość w pierwszym locie to 111m, reszta po 30 albo 50. A w finale stwierdziłem że nie będę ryzykowal, i będę wylatywal trochę wyżej, czyli 30 m, i to wystarczyło na 4 miejsce, z stratą tylko 7pkt do 3 miejsca.

Jeszcze tylko taka informacja, że razem z Tomkiem jedziemy do Holica i Kravihory, więc chętnych zapraszamy do udziału. Takie zawody dadzą wam dużo więcej doświadczenia, niż trening samemu lub tak jak pisał Konrad w Niemczech. Jeśli tam nie ma czołówki, to według mnie niewiele to da. Na zawody które wymieniłem, z Wrocławia też będzie ok 450 km, ale tam dopiero przejdziecie szkołę, będzie kogo oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

..... Jeśli tam nie ma czołówki, to według mnie niewiele to da. Na zawody które wymieniłem, z Wrocławia też będzie ok 450 km, ale tam dopiero przejdziecie szkołę, będzie kogo oglądać :)

 

Uściślając  :) to przede wszystkim w Kulmbach nie będzie Tomka i Wojtka :), więc być może da się coś powalczyć. 

Wojtek to są zawody dla takich jak ja dopiero stawiających pierwsze kroki w F5J. Muszę pojeździć na zawody o troche mniejszej randze żeby się obyć i opanować stress. W Radawcu dopadł mnie tak silny, że dwie kolejki to w zasadzie model sam se radził bo wstyd się przyznać, ale nie mogłem opanować drżenia ręki. 

 

Nie mniej kusisz Wojtek. Myślę że na pewno na jedne się wybiorę. Właśnie negocjuje z koleżanką małżonką.

Ale czy są jeszcze miejsca sprawdzaliście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ręka drży to normalne. Ze dwa lata tak możesz mieć. Ja to puszczałem drążki żeby modelowi nie przeszkadzać ;) Robiłem zakręt i powtórka.

Lataj zawsze z najlepszymi i nie unikaj tego. Na początku wynik nie jest ważny, tylko nauka. Od średniaków nauczysz się tylko średniego latania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.