Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to świetnie, że nasi producenci zaczynają zauważać tą konkurencję. Jak fachowcy Czescy i Słowacy pozytywnie się wyrażają o tym modelu to już jest naprawdę coś. Jantar jest klasą samą w sobie i pewnie jeszcze długo będzie, ale miło słyszeć, że się ruszyło w tym temacie i będzie dobra alternatywa.

Taki Jantar i takie ArtHobby 3,6m i można wojować z najlepszymi w Europie bez kompletnie żadnych stresów. 

 

Gdzieś tu na Forum pisał kiedyś przedstawiciel ArtHobby, może by się tak wynurzył i coś popisał na temat tego modelu.

Konradzie ja pisałem.

 

Pan Krzysztof jest zbyt skromny aby udzielać się na forach.

Nie jestem związany z Art Hobby . Pan Krzysztof zrealizował moje pomysły jako producent.

Przejrzyj moje odpowiedzi na przedszkole F5J...

i informacje po Radawcu.

Nie ma sensu jeszcze raz tego wszystkiego przepisywać.

 

Faktycznie po doświadczeniach w Holic będzie kolejna wersja po modyfikacjach , ale jeszcze trochę czasu potrzeba  :)

Podobno wchodzi zaraz Arthobby Vector 3.6m...

To z forum RCGroups.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Pawle poproszę podeślij linka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Inni na razie tylko wiedzą, że ma istnieć :)  znaczy świeżynka zupełna... Ale pewnie pierwsze opinie też na RCG się pojawią, chyba że zmasowanym atakiem telefonicznym nakłonimy AH do jakiejś prezentacji, a może nawet przekazania prototypu do testów wiodącym polskim pilotom ;)  (szkoda, że Ci pewnie nawet nie znaleźliby czasu i chęci na testowanie drewniaka :( ), a Ci co by znaleźli nie są wystarczająco "wiodący".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci Amerykanie nie mogą trzymać języka za zębami  :(

Vector dopiero jest przeliczany i na deskach.

Będzie trochę modyfikacji po doświadczeniach na zawodach w Holic.

Jak będzie gotowy prototyp Vectora i pierwsze loty,

To dopiero zobaczymy czy osiągnie model to co ja potrzebuję :-)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają tak samo jak wszystkie i tylko sa inaczej pomalowane ..... :D

To prawda, ale zazdroszczę bo to świetne modele, jedne z najlepszych na świecie. Nie ma co ukrywać cała czołówka światowa na nich obecnie lata, z małymi wyjątkami :) . Jantar nadal daje radę wygrywać z tymi bolidami Formuły 1. 

A co do malowania to już sprawa gustu a tu wiadomo nie dyskutuje się bo sprawa indywidualna. Początkowo jak wyjąłem z opakowania i zobaczyłem ten hmm, no właśnie różowy fiolet to myślałem, że padnę trupem z wrażenia, ale po czasie nie powiem zaczyna mi się podobać. Kolor bardzo nietypowy.

Piotrze uzbrajaj i w powietrze. Do WeiIheim wcale nie tak dużo czasu zostało a trzeba się wlatać jeszcze w model.

 

 

Pionowo?

Czy ja wiem, przy wadze 1150-1175g do lotu chętnie bym zobaczył Twojego Jantara w rywalizacji z tym Dynamic -iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ręce owe nowe cudowieńka. Lekkie jak nie wiem co, ale też cieniutka tkanina i delikatkatne one są straszliwie. Z bliska kolorki wyglądają šwietnie. Wykonanie - najwyższa klasa. Teraz trzeba do tego zestawu dobrego pilota, żeby wykorzystać możliwości tego sprzętu. A to nie jest takie proste ...

 

Piotr, uzbrajają i daj znać jak latają te nowe Dynamic-i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pike Dynamic pusty wazy 740g :) Skrzydla ma juz pomontowane serva i LDS od Samby ,troche mnie zdziwilo ze zamontowali mi 4 serva MKs HV 6110 :(

wczesniej zawsze latalem na normalnym systemie Bec 5,5V . Musialem extra dokupic dwa serva tez HV 6110 do kadluba i nowy Regulator YGE 60A V4- bec 7,4V . Obloty ??? Moja Zonka teraz wymyslila sobie zmiane mieszkania wiec mam przeprowadzke i remont starego mieszkania :( :( ale jak sie uda to tak okolo 18-20.08

pierwsze loty obu modeli znalezienie CG ale cale ustawienia wychylen i programowanie nadajnika wybiore sie do naszego kolegi z Szczecina ktory mi pomoze :) 

Niestety teraz jestem bez zadnego Letadla :( w Kravi Hora jeden Czech zderzyl sie ze mna ,jego model spadl a moj lecial dalej i szczesliwie wyladowalem :) i mam od Pike lewe skrzydlo do wymiany pekniety dzwigar ,juz zamowilem nowe ktore bedzie gotowe dopiero w Wrzesniu :(  coz kolejny wydatek ale nie duzy ok 480€ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie uda to tak okolo 18-20.08 pierwsze loty obu modeli znalezienie CG ale cale ustawienia wychylen i programowanie nadajnika wybiore sie do naszego kolegi z Szczecina ktory mi pomoze :)

Moim zdaniem późno jak cholera. 8 września zawody na które jedziesz a Ty dopiero 20 sierpnia chcesz oblatywać model?

Sie sprężaj i oblot rób w pierwszym tygodniu sierpnia. Mieszkanie nie zając nie ucieknie, byle by było na czym spać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda ze tylko w Dubnicy a nie tez w nastepnych ponizej

 

 

 

17-18.8.2017) VISEGRAD CUP F5J          19-20.8.2017) 2.WORLD CHALLENGE

Staszku to wymaga całego tygodnia urlopu. W tym roku nie byłem przygotowany na taki urlop. Być może w przyszłym roku uda mi sie pojechać też do Trnavy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.