Skocz do zawartości

HiTEC FLASH 8 czy coś innego?


Tuco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Jerzy Markiton

To "cudo" polega na prymitywizmie.... W  "trójpozycyjnym" masz 50% (lub 100% - zależy, jak liczysz) mniejsze prawdopodobieństwo na wystąpienie najczęstszej przyczyny awarii : pomyłki pilota !

A różnica w cenie wyłączników po stronie producenta aparatur ? 1 cent ? 2 centy ? I 5 centów - gdyby zastosować wyłączniki z trochę wyższej półki. Jak się to ma do ceny końcowej ?

-------------------

TGY-10 (podejrzewam, że nowa "6" - też) powinny zniknąć z rynku ! I to jest (600 - 650 zł) miejsce Aurory 9. Co w 9X powoduje wzrost ceny o 50 % - nie mam zielonego pojęcia.... Ale dobra jest !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Dokładnie - jak piszesz. Czy lepsze ? Nie zauważyłem. Wyraźnie gorsze niż w starym JR-347. Mam wrażenie, że to te same co w TGY-6 czy 10. Nawet dźwignie mniej się świecą niż w TGY-10. Ale chromowana dźwignia nie stanowi o jakości wyłącznika. W mojej starej 347 (dobija 40-tki, ciągle w użyciu) przełączniki nadal działają wyraźnie i jednoznacznie.

- Jurek

------------------------

Teraz zauważyłem - " Nowy użytkownik" ? Dobre !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.