Skocz do zawartości

Kamera z drona do samolotu


Leszek Mróz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie- posiadam kamerę z drona ale chciałbym zamontowąć ją w samolocie.

Problem z wejściem, dron miał zintegrowane fabrycznie a samolot zrobiłem sam.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł lub tanią kamerę proszę pisać :)                                                            

załączam też zdjęcia kamery

post-19475-0-85990800-1476015532.jpg

post-19475-0-20458000-1476015609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co dokładnie jest problemem. Kamera zapewne ma standardowe kolory kabli? Czerwony +, czarny -, żółty - sygnał video, na wszelki warto zmierzyć woltomierzem czy tak jest zasilana. Trzeba mieć link wideo, może OSD i już!

Nie. To kamera z kartą pamięci. Z zasilaniem masz rację, Jednak na trzeci przewód procek z quada podaje komendę "nagrywanie" lub "foto". Wyjścia obrazu nie ma. Kiedyś wałczyłem z czymś takim chwile - odpuściłem, bo jakość mizerna.

 

Leszek - rozglądaj się raczej za kamerami typu brelok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz aparaturę programowalną z dodatkowymi przyciskami, można spróbować podłączyć kamerę jak serwo, pod wolny kanał i spróbować przypisać do niego przyciski chwilowe lub pstryczki.

Może się uda uruchomić funkcję nagrywania.

 

Nie mniej kamera duża, jakość marna. Wygląda jak kamerka od Symy X5C. lub jej podróba.

Lepiej poszukać kamerki brelok, model 808, wersja #16 lub lepsza. Jak widzę, ceny przystępne i kamerkę z HD, można dostać za cenę pizzy.

Zależy też do jakiego modelu chcesz taką kamerkę założyć i w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.