Skocz do zawartości

"Iskrzący" pakiet


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szanowni Panowie z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy dlatego proszę o radę. Przed chwileczką wkładałem (nie wpychałem) pakiet do modelu nowego motoszybowca celem wyważenia. Jakież było moje zdziwienie gdy dotknąłem palcem "denka". Usłyszałem trzask przeskakującej wewnątrz iskry, pomyślałem złudzenie dotykam drugi, trzeci - trzask, trzask..... Pakiet od razu wyniosłem do ogrodu do szklarni. Zaraz też sprawdziłem drugi identyczny pakiet - trzask, trzask..... Pakiety nigdy nie były w powietrzu. W tej chwili byłem w szklarni i kilkanaście razy klikałem aż .... przestało. Dzisiejszą noc pakiety spędzą w szklarni.

Czy spotkaliście się już z czymś takim?

post-7536-0-23975800-1476640060_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij woltomierz abo ładowarkę i sprawdź, czy przy trzasku zmienia się napięcie. Jeśli słyszysz trzask, kiedy pakiet jest odłączony od czegokolwiek to raczej folia, bo bez przepływu prądu trzasku nie będzie. No chyba, że jest wewnętrzne zwarcie...

Ale wtedy pewnie ten pakiet by już inaczej wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.