Skocz do zawartości

moje drugie D L G , relacja składania, oblotu, wrażenia


young
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Działa to działa.

Teraz to juz wszystko tym jakimś ceence wycinają ;)

 

Napęd lotek to klasyka - wprost z SuperGee.

Jest jaki jest, aby słabsze serwa sobie z nim radziły.

 

A, że na CNC - to nie dziwne. Maszyna jest chłodzona woda, ja Colą zero. Jakbym ciął włośnicą to by drożej wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyciołem otwór w kadłubie pod wyposażenie. Strasznie to wszystko mocno specyficzne i wysublimowane. ... Myślę nad zrobieniem półki pod serwa, chociaż w instrukcji jest tak trochę na skróty tzn: klej (dużo) i do boku kadłuba. Ja zrobiłem przymiarki pod półkę (wzornik) i zastanawiam się który wariant wybrać? W moim serwa są głębiej w kadłubie i ma to parę zalet a wagi praktycznie nie przybędzie. No i jest bardziej "poprawnie".

Poniżej fotka. Koledzy kurde jak wy to montujecie w tak małych przestrzeniach !!!!

post-1577-0-79396900-1479153476_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo w modelu chcę mieć altimetr wobec tego proszę o pomoc jaki kupić (gotowy, bez konieczności programowania z prostym softem na PC).

 

Ten http://www.hyperflight.co.uk/products.asp?code=ALTIS-V4-PLUS&name=aerobtec-altis-v4-f5j-start-height-recorder-and-flight-logger wygląda profesjonalnie, ale czy są troszkę tańsze ?  

 

a może ten z hobby kinga  http://hobbyking.com/en_us/hobbykingr-tm-altimeter.html    ???

 

Może ktoś coś doradzi, proszę ......

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.