Skocz do zawartości

Dlaczego spalił się


Przemek1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę konkretnie mi napisać co kupić najlepiej eBay.de i dołączyć link.bo sam szukając niewiem czym się kierować co brać pod uwage.a tak zamówię podłącze i bedzie chodziło.jaki pakiet jaki regulator do tego silnika bezszczotkowego niebieskiego

może to i jest pójście na łatwiznę ale lepiej tak niż coś złego zamówić i znowu spalić powiem szczerze że nieznam się na parametrach ani reglerów ani lipo baterii co muszą ile czego mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proszę konkretnie mi napisać co kupić najlepiej eBay.de i dołączyć link.bo sam szukając niewiem czym się kierować co brać pod uwage.a tak zamówię podłącze i bedzie chodziło.jaki pakiet jaki regulator do tego silnika bezszczotkowego niebieskiego

może to i jest pójście na łatwiznę ale lepiej tak niż coś złego zamówić i znowu spalić powiem szczerze że nieznam się na parametrach ani reglerów ani lipo baterii co muszą ile czego mieć.

Konkretnie to możesz sobie krzywdę zrobić. Akumulatory Li-polymer to nie są zabawki, pójście na łatwiznę może mieć niedobry finał. Potrzebny jest duży fart albo konkretna wiedza nt. bezpieczeństwa eksploatacji. Na co liczysz - Twoja sprawa. Wiedzę znajdziesz na Forum w stosownym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że muszę płacić za informacje na forum myślałem że to pomoc kolegów modelarzy.a i tym razem się przeliczylem! Tylko doradzanie musisz to dobrać albo tamto dobrać zero konkretów.mieszkajac tu gdzie mieszkam nauczyłem się że w tym kraju mówi tylko ten co ma coś do powiedzenia I TYLKO KONKRETNIE na temat.laut und deutlich. Tu niema owijania w bawełnę może to może tamto.jakbym owijał w bawełnę miesiąca bym nie przepracował.tak jak pisałem wcześniej interesują mnie strony z ebay.de z linkami...kup to i to i po sprawie.to jest straszne cały dzień piszę z ludźmi (fachowcami) i dalej nic niewiem co kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że muszę płacić za informacje na forum myślałem że to pomoc kolegów modelarzy.a i tym razem się przeliczylem! Tylko doradzanie musisz to dobrać albo tamto dobrać zero konkretów.mieszkajac tu gdzie mieszkam nauczyłem się że w tym kraju mówi tylko ten co ma coś do powiedzenia I TYLKO KONKRETNIE na temat.laut und deutlich. Tu niema owijania w bawełnę może to może tamto.jakbym owijał w bawełnę miesiąca bym nie przepracował.tak jak pisałem wcześniej interesują mnie strony z ebay.de z linkami...kup to i to i po sprawie.to jest straszne cały dzień piszę z ludźmi (fachowcami) i dalej nic niewiem co kupic.

 

Szkoda, że nie spytasz swoich tak konkretnych kolegów na forach niemieckich skoro tak ustawiasz ludzi którzy i tak wykazali dużą cierpliwość. A fora niemieckie znam i w połowie twoich wypowiedzi by Cię kolego zbanowali.

Pisali Ci koledzy konkretnie - ale oprócz pisania na forum trzeba mieć jeszcze zdolność czytania ze zrozumieniem a otrzymałeś nawet linki do tematów gdzie to zostało poruszone. Po za tym wystarczy odrobinę ODROBINĘ poczytać to forum i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania nawet te których jeszcze nie zdążyłeś zadać.

Nic Ci Kolego z wiedzy skoro jej nie chcesz a szukasz informatora handlowego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wyraźnie piszę po Polsku.nie muszę pisać tekstów po Niemiecku.chodzi o to aby wszyscy wiedzieli o co mi chodzi i doradzili co kupić

No wyraźnie to ignorujesz zasady pisowni.

 

Bez owijania w bawełnę, masz poniżej o co mi chodziło: bierzesz się i idziesz do sklepu modelarskiego u Ciebie na miejscu. Tam mówisz sprzedawcy o co Ci chodzi (była aluzja do języka niemieckiego). On proponuje Ci zestaw, który Cię zadowoli i Cię nie zabije (aluzja kolegów do bezpieczeństwa). Ty za to płacisz, trochę więcej niż na ebay (tu do aluzji o to ile możesz zapłacić fachowcom).

 

Teraz jesteś zbyt zielony w temacie i zakupy na ebay mogą się dla Ciebie niebezpieczne (przy tym poziomie natężenia prądu). Zamówisz wg wskazówek ale nie zauważysz wady egzemplarza który dostaniesz. Albo źle podłączysz. Albo źle będziesz używał i doprowadzi to do tragedii :-)

Wyobraź sobie skażenie ujęcia wody uszkodzonym pakietem z Twojej łódki, która zatonie po pożarze. Lepiej zapłać fachowcom i używaj bezpieczniego sprzętu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie poda konkretne co masz kupić , bo to zależy - z twoigo zdjęcia nie wiele widać co to jest , nie jest skończony , jaka waga modelu , rodzaj dna , a najważniejsze jak chcesz tym pływać.

 

Jeżeli tak jak Michał to brak wiedzy , narzędzi  Ci nie pozwoli. Przejżyj temat tam wszysto jest silnik , akumulator ,  regulator , kadłub , pakiety. http://pfmrc.eu/index.php?/topic/48691-ofshore-45/

 

 

Jeżeli bardziej rekreacyjnie to musisz skończyć model i pomyśleć nad napędem w zależności od wagi . Wtedy wymagania sa dużo mniejsze . Standartowe silniki szczotkowe  tańsze regulatory

 

 

Wszystko na temat doboru silnika http://www.modelteam.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1393

 

Najtaniej wychodzi http://www.banggood.com/Eachine-Eye500-50cm-Brushless-FPV-RC-Boat-60KMH-p-1051074.html?rmmds=category

 

Modelarstwa trzeba sie uczyć , kedyś były modelarnie (i komu to przeszkadzało) teraz kupuje sie gotowe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz sterować silnikiem z wycieraczek nie pozostaje nic innego niż zbudowanie samemu regulatora który podoła takiemu silnikowi, silniki modelarskie mają dużo mniejszą indukcyjność a co za tym idzie regulatory stworzone dla nich nie dadzą rady silniczkowi wycieraczek z Renault. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.