Skocz do zawartości

E-Starter GWSa


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny szwagier zarażony :) To już trzeci.

 

Tym razem zakupiliśmy od Stośka full osprzęt. tytułowy modelik wyposażenie, 2 pakiety i aparaturke Optic6 :)

 

Złożenie modelu wziołem na siebie, oblot pewnie też. Pasownie by było spotkać się z @tomson'em on ma Flasha5 ja mam kabel więc łatwiej mi będzie obu nauczyc latac :D

 

A tu fotki skończonego modelu :D

 

Obraz012.jpg

 

Obraz013.jpg

 

Pewnie jeszce dziś się szwagier zaloguje to moće będzie kontynuaował wątek dalej tu albo w kraksie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kółka są w zestawie , miałem takiego ,świetnie lata i bardzo dorze że własnie ten model wybraliście na pierwszy.

Łatwy w pilotażu , a lotki dają możliwości lotów troche przyjemniejszych niż po okręgu.

Mój poległ jak syn przydwonił centralnie w drzewo i skleiłem go żywicą, zrobił sie o 50 % cięższy a czas lotu spadł poniżej kilku minut ,W sumie to latał już na siłę. :(

Polecam wszystkim jako pierwszy model (lotki można nie wycinać i steować tylko 3 kanałami -gaz,kierunek ,wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mnie sie wydaje że takie ma w zestawie.

 

Ile goły zestaw modelu kosztował ??

Ja też kupiłem go w Nastiku w ub. roku ale kółek nie było w zestawie a cena też 139 zł. Przy okazji, model lata świetnie (do dziś) i jest bardzo przyjemny w pilotarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem do niego bezszczotkowiec TowerPro, nie pamiętam numeru (jestem w pracy). Śmiglo GWS 8x4 i pakiet lipo 7,4V 1500. Regulator DYNAM 18A. Na tym zestawie lata na spokojno 25 minut a ostrzej to 15-20 minut. Zakładałem pakiet 11,1V ale lata bardzo szybko, ten silnik z tym śmigłem pakietem ma ciąg około 600g. Na ten model to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się nim latało,

 

E no co ty :D

 

Dalej sie nim fajnie lata :D

 

P1010131.jpg

 

P1010132.jpg

 

P1010133.jpg

 

P1010134.jpg

 

P1010135.jpg

 

P1010136.jpg

 

Paweł nawet dziś wylatał 2 pakiety, wylądował poprawnie 2 razy i raz tak sobie. A model cały :D Zresztą niech się sam wypowie jak się latało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Jak już wiecie jestem kolejnym zarażonymi i BARDZO początkującym w tej chorobie, ale jakoś idzie - to jakoś niech motyl oceni..... :lol:

 

Dzisiaj mogę powiedzieć iż dzień był udany - 0 strat - 2 udane starty z ziemi - no i dwa bezkolizyjne lądowania - chyba nieźle jak na kogoś kto latał dopiero czwarty raz....

:mrgreen:

 

Tomaszu

 

Podwozie tak wkleiłem że prędzej kadłub się połamie niż kółeczka odpadną :D

 

A swoją drogą to zajęcie wciąga - i to niepokojąco bardzo... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.