Skocz do zawartości

Problem S6.


kkkracper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem właśnie z tą kategorią. Nie wynika on z braku umiejętności robienia korpusów (w tym roku na MŚ latali w S1 na moich korpusach). Nie mogę nigdzie znaleźć folii na taśmy poza tym nie wiem jakie wymiary może maksymalnie mieć taśma, oraz chciałbym dowiedzieć się jak zrobić tak aby taśma działała jak sprężyna. Jeśli można to poprosiłbym o linka, a jak nie to znalazłaby się może osoba , która odsprzedała by kilka metrów folii.

Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Jerzy Markiton

Trochę dziwne informacje....

Na Twoich korpusach latali na MŚ a nie wiesz, że taśma jest ograniczona proporcjami - szerokość: 1; długość: 10 ?

30 lat temu stosowaliśmy folię mylarową 0,018mm metalizowaną aluminium. Co się dzisiaj stosuje - nie podpowiem...

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę to to dziwne, lecz doprecyzuje i latali na moich korpusach w S1 (juniorzy) oraz tak naprawdę bóg wie w czym jeszcze :) 

Nie znam wymiarów taśm bo jakoś jeszcze nie miałem ochoty startować w S6 i S3 (sędzia zawsze przydatny na MP). Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.