Skocz do zawartości

Piknik modeli redukcyjnych lub warbirdów


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nas również super impreza. Szkoda tylko że nie zdążyliśmy przygotować modeli do lotu i robiliśmy za statystów ;).Al nic na siłę i  na kolejnym pikniku to się zmieni. Jeszcze zdjęcie z moim Mustangiem i Corsairem oraz Brata Typhoonem.

post-14250-0-24784000-1501619434_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z naszych odwiedzin z "Pikniku modelarskiego Warbirds 2017". Niestety nie doczekałam się startu sztukasa, czego nie przeboleje do czasu kiedy zobaczę na żywo Stuke w locie  :(  Zapraszam do oglądania  :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=tO1N7eB4Xcs

Aniu przepraszam że ciebie zawiodłem sam liczyłem na niego bardziej jak na Storcha czy Fokkera ale podczas piątkowego próbnego odpalania silnika spaliła się elektronika w tym modelu i musiał tylko bezczynnie stać . Mam nadzieję że jak wytrzyma fizycznie do przyszłego roku to polecimy . Pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo ładny film, Arturo :)

D Z I E N K O W A Ć  Bartku  :)  :)  :)  :D

Kiedy Ty to wszystko nagrałeś, przecież cały czas zajmowałeś się naszym "wychowaniem"  :D . Za rok jak nadal będę jarał to też będę miał takie pudełeczko  :D . Aż mi się łezka zakręciła od wspomnień, już tylko 11 miesięcy :D

Arku - ach .............. P I E N K N I E      B y ł o      i już za 11 miesięcy znów będziemy jarać .......... ;)  ;)  ;)  :)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.