Skocz do zawartości

Kolejny motoszybowiec Gama 2100 albo...?


mr-hammond
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto film

Późniejsze lądowania były już ok, jednak przydałby się jakiś amortyzator do koła.

Niestety nie obyło się bez przygód. Podczas jednego ze startów (miał to być ostatni) wysunęła się kabina i uderzyła w śmigło, co spowodowało delikatne jej przycięcie oraz wykrzywieniem ośki. Koniec lotów. Zamawiam w RC Ikar nowy silnik na zapas, ale między czasie pojawiły się pytania. 

 

1.  Jedyne info jakie zdobyłem o silniku, że to Ø26x28mm 1.500kV. Jest on bardzo cichy. Nie znalazłem takiego odpowiednika. Macie spore doświadczenie koledzy więc poradzicie coś z całą pewnością.

2. Skąd zorganizować ośkę do takiego silnika? 

Nie zakładałem nowego tematu by ciągnąć to tutaj dalej.

To miał być ostatni lot, zanim podjadę do sklepu po taśmę na rzep, która zabezpieczy kabinę. Zawsze tak jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nagrywam :) Poza tym ostatnio coś forum nie działało. 


Wiało? Czy tak nerwowo latasz? masz różnicowe wychylenia lotek? O wiele lepiej się lata na ustawionym dobrze modelu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Co do nerwowego latania, to były pierwsze loty na nowej aparaturze. Do tej pory latałem tą od Bety, którą dodatkowo uszkodziła córka. To mega przeskok. Różnicowego nie mam, ale tym modelem chyba tylko tak można poszaleć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 wypowiedzi od filmu w #61. O wszystkim. Silnik, naprawa, ustawienia...

Czy ja już stary jestem i się czepiam? Gdzie Ty, k....,  Paweł latasz?!

Wychodzi, że jednak stary...

I się czepiasz.

Ja, jak mam walić w jakiś samochód, to wybieram innego modelarza. Kolega zawsze wybaczy, zrozumie. Najwyżej nakrzyczy.

Ale w obcego?? Jadącego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.