Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję już po raz trzeci tego lata:P I powiem wam że jak się narodzi tu na forum taka tradycja to bardzo mi będzie przyjemnie dziękować co tydzień:)

Japonię odpuszczamy (poleci kadra B a my mamy teraz urlop), prawdopodobnie Czajkowski też odpuścimy, więc kolejne starty dopiero w Hinzenbach a do tego czasu trzeba będzie coś potrenować:)

A przy urlopie może znajdzie się  więcej czasu na latanie bliższe tematyce forum:P jak by nie patrzeć całe życie w powietrzu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więcej powiem, nawet jeszcze nie zacząłem suplementacji papryką :P Słoiki zostawiam na zimę :P

 

Ty chłopie to tą paprykę zostaw w spokoju bo jak widać bez niej formę masz chyba najlepszą w życiu. Popraw mnie jeśli coś pokręciłem, ale letni konkurs GP to chyba po raz pierwszy wygrałeś. 

Jeszcze raz wielkie gratulacje i oby to był pierwszy z wielu wygranych przez Ciebie GP, czy letnie czy zimowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,ładnie oby ci się puchary i medale nie pomieściły w szafie.

P.S.Jak wy to robicie że lądujecie na krechę.Jak stanąłem OBOK buli w Harachowie to nie odważyłem się zjechać na krechę mimo że na nartach jeżdżę od dziecka.No i ten lot.Skacząc z samolotu masz przynajmniej świadomość że lądowanie spowolni spadochron a wy tak na pełnej prędkości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim raz jeszcze:)

 

Konrad_P: Jeśli chodzi o cały cykl to pierwszy raz go wygrałem, pojedyncze konkursy zdarzało się mi już wcześniej wygrywać:)

 

TooM: Kwestia przyzwyczajenia moim zdaniem,  z drugiej strony inaczej się nie da bo przy tej prędkości mogło by się to źle skończyć. No i sama prędkość to też kwestia odczucia, na mamucie koło 100 jest na progu a w locie podejrzewam jeszcze trochę się zyska. Ale jak człowiek to robi jakiś czas, to już wrażenie nie jest takie straszne. Tylko później autem jechać 50km/h jest trochę dziwnie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zyska? Żartujesz, 90 to ja miałem na trasie zjazdowej w Schladming a ona przy waszej buli wygląda jak ośla łączka.

 

Chyba nikt tego nie mierzył:P Spotkałem się z opinią że po tych zmianach w sprzęcie (mniejsze kombinezony, krótsze narty) prędkość w locie może dochodzić do 130-140km/h. Mówimy o skoczniach mamucich, bo tam rzeczywiście to rozpędzanie w locie czuć. Na normalnej skoczni ta różnica nie będzie jakaś duża. Ale też nie jestem w stanie stwierdzić czy ta zasłyszana prędkość jest prawdziwa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korciło przykleić takie ustrojstwo gdzieś w okolicach zapięcia. Ale nigdy nie zagłębiłem się na tyle w temat żeby odpowiednie urządzenie znaleźć;) Z tego co się domyślam większość tego typu GPSów pokazuje pozycję 2D i nie będzie uwzględniało prędkości w pionie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.