Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Modelarskie 2017


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom poniższy link dotyczy nie tylko dronów, ale również modeli latających o wadze nie przekraczającej 25 kg. Mam taką polisę ubezpieczeniową i załatwiłem wszelkie formalności w ciągu 30 minut.

Wystarczy ze zrozumieniem przeczytać regulamin, potem wypełnić formularz w w formacie excel, wysłać, zapłacić składkę i potem wydrukować sobie polisę OC otrzymaną na swoją pocztę e-mail.

 

http://finansowachata.pl/ubezpieczenie-oc-dronow-ac-drona

 

Jeżeli ktoś nie potrafi korzystać z internetowej obsługi tej oferty, to może załatwić formalności tradycyjnie, za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wówczas trwa to znacznie dłużej.

Nie znalazłem lepszej oferty i obecnie uważam ją za najlepszą.

 

pozdrawiam

Staszek

Możesz mi pokazać gdzie jest wzmianka o dronach, modelach i o 25kg? Bo nie potrafię znaleźć ani w ogólnych warunkach ubezpieczenia ani w regulaminie klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polisie napisane mam coś takiego:

 

Ubezpieczenie OC osób użytkujących amatorsko i wyczynowo bezzałogowe statki powietrzne o masie (MTOW) do 25 kg (zgodnie z załącznikiem nr 7 do Rozporządzenia Ministra Transportu z dnia 26 marca 2013 roku). Wyłączony par 3 ust 1 pkt 4 OWU. Zakres ubezpieczenia NIE OBEJMUJE zarobkowego użytkowania bezzałogowych statków powietrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.