Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piper J3C konstrukcja z rurek

Piper makieta kostrukcja spawana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
263 odpowiedzi w tym temacie

#261 widar123

widar123
  • Modelarz
  • 140 postów
  • SkądBydgoszcz
  • Imię:Dariusz

Napisano 17 September 2017 - 19:02

Radek ,muszę Ciebie niestety rozczarować pompa jest sucha, bez płynu w środku jest tylko sprężyna powrotna. Może następnym razem w innym modelu będzie hydraulika  :P

Patrząc na to co tu autor wyrabia człowiek się zastanawia czy by jakiegoś zwierzaka nie zacząć tresować na pilota :D

Też się zastanawiałem nad tym, ale chyba to jeszcze zbyt mała skala, żaden ze znanych mi zwierzaków by nie pasował  ;)

• 0

#262 matejko77

matejko77
  • Modelarz
  • 49 postów
  • SkądŚwidnica
  • Imię:Marcin

Napisano 19 September 2017 - 09:10

Piękna robota.

Polecam ci zakupy w tej firmie:

https://knupfer.info/shop/

Kupuję tam czasem trochę drobnicy, i choć wykorzystuję to do modeli czołgów, to myślę że i ty znajdziesz tam sporo dla siebie ;)

• 0

#263 widar123

widar123
  • Modelarz
  • 140 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 19 September 2017 - 10:05

Piękna robota.

Polecam ci zakupy w tej firmie:

https://knupfer.info/shop/

Kupuję tam czasem trochę drobnicy, i choć wykorzystuję to do modeli czołgów, to myślę że i ty znajdziesz tam sporo dla siebie ;)

Faktycznie bardzo zacna strona, co prawda niemiecki jest całkiem mi obcy, więc odszukanie potrzebnych rzeczy zajmuje trochę czasu, ale pewnie będzie czasem warto tu zajrzeć. Co prawda większość elementów jestem w stanie zrobić sam, to jednak śruby i nity o tak małych gabarytach są nieocenionym i poszukiwanym towarem. Podobnie z materiałami, gdybym wiedział o tym wcześniej, niektóre z nich nie musiałyby jechać aż z Chin  :blink:

Dzięki za linka na pewno się kiedyś przyda.

• 0

#264 widar123

widar123
  • Modelarz
  • 140 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano wczoraj, 18:26

Pierwsze testy serw kierunku po zamontowaniu dźwigni na orczykach. Serwa jakie mogłem zastosować, chyba jedyne dostepne w takich rozmiarach, aby zmieściły się pod podłogą, to DS145MG firmy KST - 4,3 kg przy 4,8 V. Pomysł kolegi stan_m został nieco zmodyfikowany, ale idea przedłużenia dźwigni na orczykach i sprzęgnięcia ich z popychaczami pod podłogą została zrealizowana. Nic nie widać z napędu, a jednak wszystko się pięknie rusza  :D . Dzieki Stasiu za pomysł, a resztę widać na filmie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Piper, makieta, kostrukcja spawana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych