Skocz do zawartości

Silniki do małego drona- zamienniki


lukas90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drona z uszkodzonym jednym silnikiem i nie ma nigdzie takiego samego żeby dokupić. Dron to Vortex Forever a silniki takie:

JCS-N50-3125

 

Co oznaczają numery w takich silnikach? Bo jedyne jakie znalazłem to N50 2828 i N50 3025 na aliexpress. Będą takie pasować? Bo nawet żadnych wymiarów tam nie podali

 

Jednak na aliexpress są tylko 2828.. może wiecie gdzie znaleźć takie silniki?

post-15404-0-56740900-1482848191_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na Ebayu ludzie sprzedaja micro silniczki z oznaczeniem N50 - podajac wszystkie wymiary. Moze wymierz dokladnie swoj silniczek i kup tym sposobem, IMHO jezeli nie znajdziesz dokladnie 3125 to nie pozostaje Ci nic innego jak sprobowac wymienic wszystkie 4 na np 3025 lub inne zblizony rozmiarem - zeby pasowaly do mocowania w ramie.

 

EDIT:

pozostaje jeszcze kontakt z dystrubutorem http://www.forever.eu/pl/kontakt/ - czy maja zapasowe silniczki. Jezeli nie to ewidentnie jednorazowa zabawka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko Twój qopter wygląda jak klon JJRC H16  (Tarantula x6)   zawsze to jakaś metoda na znalezienie zamiennika ....

 

Ewentualnie MJX 101 , wizualnie ma te same silniki

 

PS  Tarantula  i JJRC   widzę że ma nawet identyczny gearbox 

       Przepnij dla testu inny silnik czy płyta gł. nie padła a nie silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.