Skocz do zawartości

Witam


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Zdzisław i mieszkam w województwie małopolskim, miejscowość Brzesko. Na co dzień pracuje w fabryce CAN-PACK przy produkcji puszek na ulubionego przez wszystkich browara i napoje :D. Ogólnie hobby moje to wędkarstwo karpiowe z którego coraz mniejsze są satysfakcje z powodowane wymordowania ryb i kłusownictwa moje wędkarstwo polegało na no-kill złów i wypuść i chciałbym czegoś spróbować nowego co pozwoliło by mi wolny czas miło spędzić.Mam kolegów którzy są modelarzami wszechstronnymi lecz latają na modelach bardzo szybkich które dla mnie są nie osiągalne mnie interesuje coś nowego co można obserwować w swobodnym locie i napawać się jego pięknem lotu i jakim jest paralotnia RC, będzie to pierwszy model RC, który mam zamiar zakupić cena jest nie mała może coś skompletuje lub jak się nie da to kupie komplet. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.