Skocz do zawartości

Zdjęcie

PWS 26

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vesla

Vesla
  • Modelarz
  • 742 postów
  • SkądPortsmouth / UK
  • Imię:Wiesław

Napisano 09 January 2017 - 22:52

Wybacz, że słodzę zdaję sobie sprawę z tego, że konstruktywna krytyka wnosi więcej do projektu niż cukier ale primo projekt już lata, secundo to podwozie mnie powaliło. Prostota i elegancja. Pozwolę sobie ukraść ten pomysł. Jest świetny.
Szkielet kadłuba wykonany został na podłużnicy (ja tak budowałem żeglowce), z jakiego materiału wykonałeś ten szkielet?
  • 0

#22 JacekCichy

JacekCichy
  • Modelarz
  • 185 postów
  • SkądKraków
  • Imię:Jacek

Napisano 10 January 2017 - 00:29

Dzięki za informację :)

• 0

#23 meran110

meran110
  • Modelarz
  • 47 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Władysław

Napisano 10 January 2017 - 07:36

Wybacz, że słodzę zdaję sobie sprawę z tego, że konstruktywna krytyka wnosi więcej do projektu niż cukier ale primo projekt już lata, secundo to podwozie mnie powaliło. Prostota i elegancja. Pozwolę sobie ukraść ten pomysł. Jest świetny.
Szkielet kadłuba wykonany został na podłużnicy (ja tak budowałem żeglowce), z jakiego materiału wykonałeś ten szkielet?

Rdzeń kręgowy oraz newralgiczne wręgi  z balsy, pozostałe wręgi, pokrycie i stateczniki z "klimaporu" -płyty do ocieplania ścian do nabycia w dużych Castoramach.

We wręgę podwoziową wklejona jest aluminiowa rurka, w której z odpowiednim luzem podłużnym (~1,5 cm) pracuje "amortyzator". Wszystkie elementy podwozia wygiąłem z drutu stalowego 1,5mm.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych