Skocz do zawartości

F100D edf


jetfan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Koledzy, możecie mi polecić sprawdzone ogniwa LiPo do EDF?

 

Mam Turnigy Nano tech 4500 ale chyba nie dadzą rady.

 

Szukam aku 4S ok. 5000 mAh, z max prądem rozładowania ok. 90 A, potrzebuję Waszej rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tytułem zakończenia tematu informuję szanownych Kolegów, że mój F-100D poleciał dzisiaj o 13:20. Wylądował szczęśliwie po 3 minutach  grin.gif

Model poleciał z rozbiegu na trawie, ponieważ nie ma podwozia więc ślizgał się po trawie. Lata stabilnie, przewidywalnie i generalnie super. Tylko kilka klików trymerem lotek było koniecznych by leciał prosto i zaskakująco dobrze. Latał na ok. 50% mocy a może i mniej więc lot o długości 5-6 minut jest spokojnie osiągalny. Była adrenalina i trzęsące się ręce czyli tak jak zwykle przy oblocie. Fajne te EDFy, teraz go pomaluję i będzie jeszcze bardziej OK.

 

Zdjęcie z lotu pochodzi z filmu stąd taka marna jakość.

 

P.S. Ponieważ pojawiły się pytania o lepsze zdjęcia to model przed (i po) oblocie wyglądał/wygląda tak jak poniżej.

 

post-626-0-63518300-1507390531_thumb.jpg

post-626-0-96001300-1507483115_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.