Skocz do zawartości

pierwszy tani dron


Pester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze kiedys interesowalem sie tematyka Rc ogladajac ostatnio filmy z dronow postanowilem sobie takiego kupic. Oczywiscie wolalbym go zrobic, ale pewnie mnie to wiecej wyniesie. Zalezy mi na tym zeby byl szybki i latal +15minut i przede wszystkim mozliwie jak najtanszy. Nie zalezy mi na fpv czy na dronie do wyscigow. Prosilbym o podanie modeli  w przedziale cenowym 300/400/500zl poniewaz chcialbym przeznaczyc jak najmniej bo zazwyczaj szybko nudze sie takimi ,,zabawkami''.

Pozdrawiam

PS Nie mam Polskich znakow na klawiaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli to twój pierwszy copter to z mojego niewielkiego doświadczenia (posiadania dwóch micro "dronów" :)) pierwszy niestety może się łatwo uszkodzić z winy pilota. Przynajmniej ja swojego Cheersona CX-10 często rozbijałem, a on to znosił. Drugi trochę większy już bez problemu. Choć może to ja jestem kiepski, a Ty (lub ktoś inny) możesz sobie poradzić od razu bez żadnych kraks. Małego szybkiego quadcoptera można zbudować mieszcząc się w ok 200 zł (nie licząc aparatury) (ja zbieram właśnie części) ale będzie to na silnikach szczotkowych i w rozmiarze 110mm. Jeśli chcesz nagrywać dobre filmy to już nie moja bajka (może na razie), ale taka kwota to chyba trochę mało, na samą aparaturę wydasz z 200 lub więcej złotych. Ale tak jak pisałem w tym temacie nie siedzę, więc może ktoś inny Ci doradzi. Podsumowując, z mojej strony dobrze wziąć na sam początek coś małego, żeby nauczyć się latać i zobaczyć czy Ci się to podoba :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.