Skocz do zawartości

Prośba o udostępnienie lotniska - wiosenny Zlocik Forumowy


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku http://pfmrc.eu/index.php?/topic/66030-konkurs-noworoczny-obecnie-wielkanocny-nagrod%C4%85-jest-w%C4%99dzarnia-elektryczna/ powstał pomysł Zlociku Wiosennego Forumowego.

Stąd pytanie do zarządzających lotniskami modelarskimi:

- czy jest szansa na udostępnienie lotniska dla takiego Zlociku?

- najchętniej gdzieś w Centrum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Kamil, byłem tam 2 tygodnie temu. To nie jest jeszcze lotnisko gotowe do latania. Tej trawie trzeba dać szansę i ją pielęgnować.

 

 

nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale późną jesienią została usunięta część miedzy aby można było swobodnie startować w kierunku wschód - zachód. Na wiosnę mamy plan żeby to jakoś wywalcować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Michałkowie latam od ładnych kilku lat. Tylko w zeszłym roku się jakoś nie złożyło.

Michałków to jest bardzo aktywne lotnisko, w związku z czym aby można było zorganizować coś większego od typowych weekendowych spotkań modelarzy to prawdopodobnie trzeba skontaktować się z prezesem Aeroklubu i dopytać o możliwości organizacji czegoś większego.

Wspomniany wyżej Radek jest tam personą (w tym dobrym znaczeniu). Organizuje coroczne zawody makiet, więc ma przetarte ścieżki i wie z kim gadać i jak gadać.

Myślę, że rozmowa telefoniczna z Radkiem może wiele wyjaśnić czy tego rodzaju pomysł - inicjatywa ma szansę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.