Skocz do zawartości

Prośba o udostępnienie lotniska - wiosenny Zlocik Forumowy


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Bo Radom chyba nie ?

Ooooooo, nie ładnie Panie Tomku, nie ładnie.

 

A jaka ma być formuła tego zlociku i jaki ewentualnie jest przewidywany termin?

Bo jeżeli na 1 dzień ktoś ma machnąć 500 km w jedną stronę, to zapewne większość Kolegów zrezygnuje. Jeżeli zlocik były 2-dniowy, to można byłoby zorganizować go przy niewielkim wpisowym z zapewnieniem noclegu w pobliskim hotelu, no i jakąś infrastrukturę (czytaj: prąd, WC, namioty imprezowe ze stołami i ławami - ot takie sobie zabezpieczenie przed złymi warunkami atmosferycznymi, no i jakiś obiadek w pierwszy dzień można byłby dorzucić).

 

Akurat niebawem mamy zebranie SM AR, więc możemy na nim przedyskutować temat, ale musimy znać jakieś konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wymagania do infrastruktury pikniku? W Wilczych Laskach był zalatwiony wjazd na agroturystyke co by się odświeżyć za "co łaska", toj toje stały, caring też jakoś był choć wiem że to najbardziej zawiodło ale nie z winy organizatora. A znajac życie to każdy z przybyłych i tak będzie sobie grillowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez podniety..

Mój zamysł odnośnie spotkania się gdzieś w Polsce ;)  (najlepiej centralnej by każdy miał względnie blisko) polegał na tym aby nikt nie musiał się w nic angażować ! jednak aby odbyło się to na "legalnym" terenie ,lotnisku modelarskim , przy aeroklubowym,prywatnym .

Ważne aby ktoś miejscowy/władny z owego lotniska wiedział o takim zlociku i był przychylny.

 

Każdy przywozi co ma zamiar zjeść ,wypić -gril zapewniony przez mnie ,obsługa we własnym zakresie,parasole,krzesełka i przede wszystkim modele ! :) dobry humor ,chęć do integracji,rozmowy ,poznania się.

Znając życie przyjedzie i tak kilka osób bo za pięć dwunasta większości zdechnie kot,teściowa zachoruje ,nagle przestanie działać aparatura ,3 zmiany w pracy,noga,ręka,kręgosup w gipsie itpitd :D .

Mam nadzieję że rozumiecie,jak wypali wtedy można próbować coś na większą skalę,2 dni,składki,cateringi .

Wtedy też potrzebny jest organizator ....(kupa niewdzięcznej roboty,problemy,zajęty czas ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tej stronki się dodzwonisz

http://www.modelarski.com/modelarstwo-kontakt.html

Dziekuję, właśnie zadzwoniłem. Pan Radek chory i leży w łóżeczku. Będę z nim gadał w poniedziałek.

To już kwestia pogody ,miejsca ,ochoty i dogadania :) .Tu akurat nic nie stoi na przeszkodzie aby z piątku na sobotę trochę się poznać przy "krzynce" piwa czy innych napojach ;) .

 

Ale krzynka musi być bezalkoholowa, jeśli chcemy wjechać do jakiegoś Aeroklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował dla chętnych przyjazd piątkowy wieczorny, integracja i grillowanie, a w sobotę latanko, grillowanie, pożegnanie i po południem rozjazd.

Jednak spotkanie kameralne :)

 

A co do

(...)

Ale krzynka musi być bezalkoholowa, jeśli chcemy wjechać do jakiegoś Aeroklubu.

to spotkanie TYLKO I WYŁĄCZNIE BEZALKOHOLOWE, bez alkoholu wstęp surowo wzbroniony ;)

Oczywiście tylko zacny Miód Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.