Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy Modeli Latających na Uwięzi 2017 Bekescsaba Węgry


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 miesiące temu...

juniorzy drudzy plus drużynowo wyścig trzecie miejsce w Europie na 2017 rok.  Rekord Polski 3:13,9 Wacek/ Wojtek. Sukces !!!

Niestety relacji na żywo już nie będzie, ale do powyższych informacji dodać należy 3 miejsce naszego juniora w F2A oraz 4 miejce seniora w F2B.

Tak dobrych wyników w historii Polskiej uwięzi podczas jednej imprezy jeszcze nie było :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Kolegom wspaniałych sportowych wyników!!

 

                                                                                                            brawo.gif

 

 

(i trzymam kciuki za następne)...kciuki.jpg

 

 

 

P.S. Szkoda, że nasze media zapatrzone w kilka kapryśnych dyscyplin "wielkiego" sportu nie dostrzegają takich, wcale nie mniej wartościowych, "Małych Zwycięstw" .. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku 17 to ustępujący ME juniorów z Ukrainy - w drużynie na chwilę obecną może być 3 seniorów i 1 junior oraz broniący tytułu Mistrzowie ((Junior i Senior) Świata lub Europy - w zależności od rodzaju imprezy) w (tym dokładnie) przypadku mistrza juniorów który juniorem już nie jest, zachowuje on jednak prawo startu. Takie drobne kuriozum - przywilej zwycięzców...

Taki "obrońca  tytułu" nie punktuje jednak dla drużyny w klasyfikacji zespołowej (3 najlepsze wyniki).

Jeśli jednak ustępujący mistrz mieści się w podstawowym składzie 3+1 to punktuje normalnie.

 

Co do wpisu Mariusza to muszę dołożyć drobne sprostowanie - faktycznie jestem instruktorem naszych juniorków, ale sukces zawdzięczają oni w głównej mierze swoim starszym Kolegom z F2C, którzy ich do imprezy doskonale przygotowali - ja pełniłem jedynie rolę koordynatora :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.