Skocz do zawartości

Cześć - Nowy modelarz ;D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam 19 lat ;) 2 lata temu zbudowałem swoją pierwszą drukarkę 3D - Prusa i3. W tym roku udało się już zbudować kopie replicatora v1 :) Po jakimś czasie drukowaniu robotów, figurek i rzeczy domowego użytku zdecydowałem się wydrukować jedno metrowy model samolotu - a było tu już 3 lata temu. Tamten samolot ze względu na wage(prawie 2kg) miał problemy z podniesiem ;D Jeździł po garażu na dasce z kołkami - ale to też w sumie OK ;D W tym roku postanowiłem z powrotem podjąć próbę :) tym razem udało sie wydrukować lekko przeprojektowany model o 1,2kg lżejszy(waży mniej więcej 800g). Uważam to poniekąd za sukces :) Myśle że za kilka dni podejmę próbę lotu, obiecuje że porobić zdjęcia, filmiki i wam powrzucam :D

 

Do zobaczenia na forum,

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patryk ,taki duży chłopczyk a Pikaczu w awatarze ? ;)

Zmień proszę na właściwy ,zgodny z regulaminem i będzie wszystko ok tzn. dołączysz do forum.

Cześć,

Pikachu został przezemnie wydrukowany na drukarce 3d ;) na insta zebrał sporo fajnych ocen wiec stwierdziłem ze sie spodoba również na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.