Skocz do zawartości

Powitanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Jestem Artur i zajmuję się modelarstwem od co najmniej 11 lat. Latam głównie dla przyjemności. Uwielbiam wszelką aerodynamikę, konstrukcje oraz znam program XFLR5 prawie na wylot, więc jeśli ktoś będzie potrzebował to służę. Obecnie posiadam 4 modele samolotów oraz jeden śmigłowiec klasy 450, na którym uczę się latać (tak, wiem, że nie jest dobry do nauki ;) ). Od samego początku latam na czterokanałowej Sanwie VG400, z której jestem bardzo zadowolony. Do śmigłowca mam osobną aparaturę.
Obecnie studiuję Lotnictwo w Rzeszowie, działam w uczelnianej modelarni, choć jest kiepsko z czasem na studiach. Mam sporo nalatane na szybowcach i samolotach, ale przypuszczam, że na modelach mam najwięcej. Lubię mechanikę, elektrykę, ale broń Boże elektronikę. Jestem antyelektroniczny i nie znam się na układach mikroprocesorowych itp.
Mimo tego, że założyłem tu konto kilka lat temu, to lepiej późno niż wcale ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.