Skocz do zawartości

RESPECT przed lataniem czyli początki F3F na poważnie


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jurek ja nic nie robię zawzięcie tylko próbuję w ogóle coś zrobić  ;) .

Ja wiem jak Antek lata ale wpatrywanie się ,teoretyczna wiedza do przełożenia  w realu jest ciężka ...nie pisząc już o właściwym wyważeniu ,dobalastowaniu,ustawieniu modelu.

Najlepiej tak jak na Rusku Michał mówił Marcinowi ,zrób tak,spróbuj tak,tu płasko,tam zaciągnij mocno ,oddaj itp itd. Wtedy efekty widać jak na dłoni :D .Oczywiście swoje w palcach też trzeba mieć.Ale z czasem mam nadzieję na jakieś efekty .

Tymczasem w oczekiwaniu na kolejny wypad zrobiłem (podpatrzone od kolegi który też podpatrzył ;) ) szybką,praktyczną na zboczu czy w domu wyważarkę.Można w momencie sprawdzić czy nie namieszało się za bardzo z balastami...

 

 

20170328_160858.jpg

 

20170328_161203.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat latania cos na chwilę ucichnął więc podrzucam parę fotek z komórki z lotów na Hałdzie łącząc podziękowania :) za loty na Hałdzie krótkie bo krótkie ale początki bywają trudne, a wiatr do F3F srogi. Ale przynajmniej była okazja podpatrzenia z czym to się je:)

 

PS. gęba się opaliła prawie jak na stoku narciarskim

 

Powodzenia dla Wszystkich w weekend.

 

 

 

post-211-0-81713600-1491505028_thumb.jpg

post-211-0-57583200-1491505056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.