Skocz do zawartości

Kyosho Sandmaster 2


matsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Zdobyłem ostatnio model Kyosho Sandmaster mk-2. Silnik to gt12scr. Problem dotyczy silnika bo w szarpance brakuje sprężyny i sprzęgło jest niekompletne. Niestety w Internecie jest niewiele informacji na temat tego modelu o częściach nie wspominając.. czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć z czego mógłbym dopasować te elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Zdobyłem ostatnio model Kyosho Sandmaster mk-2. Silnik to gt12scr. Problem dotyczy silnika bo w szarpance brakuje sprężyny i sprzęgło jest niekompletne. Niestety w Internecie jest niewiele informacji na temat tego modelu o częściach nie wspominając.. czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć z czego mógłbym dopasować te elementy?

Zaglądnij na stronę ikar rc tam znajdziesz części do kyosho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tam tego co szukałem. Ale znajomy miał starą jakąś szarpankę z kawałkiem sznurka i tym sprzęgiełkiem ale bez sprężyny. W wolnej chwili załatwię jakąś sprężynę i spróbuję nawinąć, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś zmierzyłem kosz sprzęgłowy suwmiarką i znalazłem na allegro łożyska w takim wymiarze po całe 3.66zł/szt :D - zamówione
Poszukałem na allegro i segery się znalazły więc może temat sprzęgłą uda się ogarnąć, po dokładnym obejrzeniu silnika okazało się, że głowica trzyma się aż na 1 śrubie, próbowałem m3 ale coś mi się wydaje, że ten silnik ma gwinty calowe, więc w wolnej chwili kolejna rzeźba... swoją drogą ciekawe czy odpali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.