Skocz do zawartości

Czy warto kupić Aurorę 9X


Pitstrel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja używam tego nadajnika, choć to mocno powiedziane ze względu na zaledwie kilkunastominutowy staż w powietrzu. Programowanie nie nastręcza problemów, elastyczność ustawień, kanałów i przełączników imponująca. W locie żadnych problemów. Nie wiem, co dokładniej Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tego nadajnika, choć to mocno powiedziane ze względu na zaledwie kilkunastominutowy staż w powietrzu. Programowanie nie nastręcza problemów, elastyczność ustawień, kanałów i przełączników imponująca. W locie żadnych problemów. Nie wiem, co dokładniej Cię interesuje.

Dzięki za odpowiedź. Chodzi mi o jakość: plastików obudowy, przełączników itp. ...., zasięg, łatwość ustawiania mix. Ogólnie czy jest się zadowolonym z zakupu. Sprzedawcy w sklepach polecają mi Taranisa. Soft super ale ta jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec z reguły dba o jakość drążków, przełączników itp. Ja jestem zadowolony. Dotykowy wyświetlacz też działa bez pudła. Jednakowo wygodnie można go "dotykać" dołączonym sztyftem jak i paluchami, co przy wielkości moich "łapsk" bywa trudne w innych urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Tomku za Radę. Jeśli Ty jesteś zadowolony to i ja będę... (z racji wieku, też). Boję się wyświetlacza dotykowego, ale skoro wyższe modele Futaby również mają taki wyświetlacz, to czemu nie zaryzykować. Decyzja podjęta, Kupuję Aurorę 9X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam Aurorę 9X od 3lat w połączeniu z odbiornikiem Optima9 (przez pierwszy rok z Maxima9).

Jakość wykonania moim zdaniem jest bardzo dobra.

FS w odbiorniku który może pracować nawet na 6S bez BEC.

Przejrzysty i duży wyświetlacz a przy tym łatwość konfiguracji.

 

Raz zapomniałem po latu że leży na dachu samochodu i przejechałem z nią tak ponad 10km aż spadła przy prędkości 80km/h bo przyspieszyłem by zdążyć na prom.

Zamarłem prawie jak usłyszałem że coś szurnęło na dachu a w lusterku wstecznym widziałem jak aparatura poleciała na ulicę, zrobiła fikołka i skończyła na poboczu.

 

I wyobraźcie sobie że straciłem tylko 3 przełączniki, ułamał się obrotowy mechanizm anteny, trochę porysowana i wyskoczyła bateria :)

Przełączniki wymieniłem i wszystko działa jak działało. Folię do tej pory mam na wyświetlaczu :)

 

Jedyny minus jaki widzę to brak możliwości kupienia obudowy. Pisałem do serwisu ale odpisali że nie są dostępne i musiał bym wysłać aparaturę do nich i wymienią  bo muszą zmienić wiele części i skalibrować. Czyli dla mnie bezsensowne pitolenie bo sam bym to wszystko zrobił no ale to poważny serwis i trzeba im wysyłać do USA co się nie opłaca.

Przeżyję z porysowaną obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnie używam A9X od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej używałem Spektrum Dx6i. W rekach miałem Spektrum DX9, 18, FR Sky.

 

Subiektywnie o Aurora 9X:

  • wysoka jakość wykonania
  • potencjometry, przełączniki chodzą gładko
  • czytelny wyświetlacz i układ ikon
  • intuicyjne menu
  • odbiorniki w dobrej cenie
  • rewelacyjny stosunek ceny do jakości
  • 2x miałem dziwne szlaczki na ekranie (po updacie softu). Po wył./wł. problem znikł
  • Zero problemów z zasięgiem

Reasumując - gęba mi się cieszy jak ją z walizki wyjmuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.