Skocz do zawartości

Ile idzie paczka z EU Hobby King 200g?


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Zamówiłem paczkę z regulatorami do 200g , nie rejestrowaną , taką za ok 1 usd i nie wiem czy mam się już niepokoić ,minął tydzień od daty "wysłane".

Myślałem , że na terenie Europy to taki w sumie list idzie 3-4 dni, ale chyba to pobożne życzenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tomek ,nie jesteś osamotniony w oczekiwaniu na paczkę :D

Wczoraj upłynęły 2 tyg.jak czekam na odbiornik i szlag mnie trafia ,model do oblotu a odbiornika brak ;) .

Uprzedziłeś mnie z pytaniem bo miałem właśnie podobne napisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robimy zbiorowe zamówienie na modelarnie i mamy za tydzien .

Przesyłki nierejestrowane idą dłuzej, ale zawsza dochodzą ,bez paniki.

 

Moja przesyłka z chin wysłana z Warszawy 12.03.2017 idzie i mysle że w poniedziałek dojdzie - to jest 7 dni z Warszawy :blink:

 

Status przesyłki:

  Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2017-03-05 02:21 International Postal System Wysłanie przesyłki 2017-03-05 13:54 SHENZHEN Przyjęto w Polsce 2017-03-12 12:29 WER Warszawa Przesyłka w transporcie 2017-03-12 15:00  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to mi po raz pierwszy niedawno zdarzyło się, że zaginęła przesyłka. I co ciekawe wysłana listem poleconym. Od wysyłki do tej chwili minęło ponad 4 miesiące. "Tracking" urywa się po kilku dniach od wysłania. Zakup był na AliExpress więc dostałem zwrot kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to mi po raz pierwszy niedawno zdarzyło się, że zaginęła przesyłka. I co ciekawe wysłana listem poleconym. Od wysyłki do tej chwili minęło ponad 4 miesiące. "Tracking" urywa się po kilku dniach od wysłania. Zakup był na AliExpress więc dostałem zwrot kosztów.

To się nazywa Chińskie alegro , kase odaja , ale w polskim zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Rafał mnie nie załamuj.

Szkoda, że wcześniej nie zapytałem o czas przesyłki na forum.

Dziś jest piękna pogoda do oblotu. :(

Spodziewałem się , że tydzień, góra 10 dni co może iść przesyłka listowa z Europy do Europy.

Gdybym wiedział, że idzie dużo dużo wolniej to bym kupił regle w Polsce.

W sumie to wychodzi na to , że bez znaczenia gdzie zamawiać towar,czy  z Chin, czy Europy, bo dochodzi w tym samym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.